Star Mardin Turizm Hakkındaki Bilgiler

Star Mardin Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Star Mardin Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı sadecebilet.com üzerinden, Star Mardin Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Star Mardin Turizm’i Yakından Tanıyalım

2000 yılında Mardin’de Abdulaziz Ay öncülüğünde kurulan Star Mardin Turizm, zengin bir kültürel ve tarihi mirasa ev sahipliği yapan Mardin şehrimizin bu turistik değerini dünyaya tanıtmaya aracılık eden önemli seyahat firmaları arasındadır. Her yıl filosuna kattığı yeni araçlarla hizmet ağını daha da geliştiren Star Mardin Turizm, alanında deneyimli ve güler yüzlü bir kadroya sahiptir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışan firmanın, müşterilerce de beğenildiğini ve sürekli olarak tercih edildiğini görmekteyiz. Star Mardin Turizm, uluslar arası hizmet standartlarında sunduğu yolcu taşımacılığı hizmeti ile sizlere en konforlu ve güvenli yolculukları sağlamaktadır.

Star Mardin Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Star Mardin Turizm’in en çok sefer yaptığı yerler arasında, Mardin, Gaziantep, Şırnak, Kızıltepe, Aksaray, Eskişehir, Ankara, Mersin, Konya, İstanbul, İzmir, Osmaniye, Bursa, Afyon, Şanlıurfa, Adana, Silopi, Nusaybin ve Cizre gibi yerler bulunmaktadır.

Star Mardin Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Mardin – Adana arası 8 saat, Mardin – Mersin arası 9 saat, İzmir – Mardin arası 23 saat, Ankara – Mardin arası 16 saat 30 dakika sürmektedir.

Star Mardin Turizm Neler Sunuyor?

Star Mardin Turizm, gücünü çalışanlarından alan bir anlayışla her zaman ilklerin öncüsü olmaya çalışmış, kurumsal bir kültür oluşturarak insana verdiği değeri her platformda göstermiştir. Kadrosuna dahil ettiği personeli özel eğitimlerden geçiren, müşteri ilişkileri alanında ciddi yatırımlar yapan firma, yolcularının sıkılmadan ve eğlenerek yolculuk etmeleri için koltuk arkası TV, sınırsız internet, telefon şarz prizi, rahat koltuklar gibi birçok imkanı da sizlere sunmaktadır. Star Mardin Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Star Mardin Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Star Mardin Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Star Mardin Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Star Mardin Turizm Bilet Al

Star Mardin Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  sadecebilet.com üzerinden Star Mardin Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Star Mardin Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Star Mardin Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Adana Pozantı Akün Dinlenme Tesisleri, Şanlıurfa Birecik Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri, Konya Akşehir Özkan Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Sivrihisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Manisa Kula Su Dinlenme Tesisleri, Ankara Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Düzce Kaynaşlı Tursan Dinlenme Tesisleri.

Star Mardin Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Star Mardin Turizm hakkında internet ve diğer ortamlarda müşteriler tarafından oldukça olumlu değerlendirmelerde bulunulmakta ve firmanın verdiği hizmetlerden memnun kaldıklarını yolcular söylemektedir. Bunun nedeni olarak da, otobüslerin yeterli donanımlarda olması, personelin ilgili ve saygılı şekilde hizmet etmesi, ikram servislerinin güzel olması, şehir içi servis imkanı gibi özellikler ağır basmaktadır.