Star Diyarbakır Hakkındaki Bilgiler

Star Diyarbakır Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Star Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Star Diyarbakır Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Star Diyarbakır Turizm’i Yakından Tanıyalım

2001 yılında Diyarbakır’da hizmete giren Star Diyarbakır Turizm, filosunda bulunan Setra, Mercedes Travego, Mega Fortuna model araçları ile sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir firmadır. Diyarbakır’da otomasyon sistemine ilk geçen firma olan Star Diyarbakır Turizm, her zaman ilklerin öncüsü olmuş, yüksek standartlarda sunduğu yolcu taşımacılığı hizmeti ile bölgenin önde gelen markalarından birisine dönüşmüştür. Önceliklerini müşteri memnuniyeti, can güvenliği olarak tanımlayan işletme, özel eğitilmiş personeli ile sizlere keyifli bir yolculuk imkanı sağlamaktadır.

Star Diyarbakır Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Star Diyarbakır Turizm’in en çok sefer yaptığı yerler arasında, Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Erzurum, Kayseri, İstanbul, Batman, Antalya, Osmaniye, Siverek, Konya, Trabzon, İzmir, Şanlıurfa, Van, Mersin, Ankara, Elazığ, Kars ve Malatya gibi yerler bulunmaktadır.

Star Diyarbakır Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Diyarbakır – Van arası 7 saat, Diyarbakır – Adana arası 7 saat, Diyarbakır – Mersin arası 9 saat, Diyarbakır – İstanbul arası 20 saat 30 dakika sürmektedir.

Star Diyarbakır Turizm Neler Sunuyor?

Star Diyarbakır Turizm müşterilerine en iyisini sunmanın gayesi ile yola çıkmış ve bunu başarmıştır. Müşterilerini misafirleri olarak gören bir anlayışla yönetilen Star Diyarbakır Turizm ile yapacağınız yolculuklarda size özel çok avantajlar sunulmaktadır. Koltuk arkası Led Tv, mobil ve dizüstü cihaz şarz imkanı, sınırsız internet imkanı, soğuk ve sıcak içecekler, aperatif atıştırmalıklar, geniş ve rahat koltuklar, kaliteli ve nezih mola yerleri ile artık uzun yolculuklar keyifli ve eğlenceli bir hale dönüşüyor. Star Diyarbakır Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Star Diyarbakır Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Star Diyarbakır Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Star Diyarbakır Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Star Diyarbakır Turizm Bilet Al

Star Diyarbakır Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Star Diyarbakır Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Star Diyarbakır Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Star Diyarbakır Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Sivas Gürün Aktaş Dinlenme Tesisleri, Adana Pozantı Akün Dinlenme Tesisleri, Bingöl Yükseller Dinlenme Tesisleri, Bitlis Buzlupınar Dinlenme Tesisleri, Malatya Çiftlik Dinlenme Tesisleri, Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Gümüşhane Kral Dinlenme Tesisleri, Konya Akşehir Özkan Dinlenme Tesisleri, Şanlıurfa Karaköprü Park Bedesten Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Sivrihisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Manisa Kula Yuns Emre Tesisleri, Gaziantep Askoç Park Tesisleri, Mersin Zirve Tesisleri.

Star Diyarbakır Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Star Diyarbakır Turizm, kurumsal bir anlayışla müşterilerine ve personellerine en iyisini sunmanın çabasında olarak çalışmalarını sürdüren bir firmadır. İşletme hakkında yapılan görüşler ve değerlendirmeler genel olarak olumludur. Firmanın otobüslerinin yeni ve modern olması, koltukların geniş ve rahat oluşu, personellerin ilgili ve saygılı yaklaşımları, ikram servisinin iyi olması, şehir içi servis kolaylığı gibi özellikleri ile öne çıkmaktadır.