Siirt Has Hakkındaki Bilgiler

Siirt Has Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Siirt Has Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Siirt Has Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Siirt Has Turizm’i Yakından Tanıyalım

2006 yılında Siirt ilimizde Selahattin Karpuz öncülüğünde hizmet vermeye başlayan Siirt Has Turizm, her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın peşinde olmuş ve bunu başarmış bir otobüs işletmesidir. Şehirlerarası yolcu taşımacılığına yeni bir soluk getiren firma, yaptığı yenilikçi hamlelerle sektörde adını duyurmuş, kalitenin adresi olarak yolcuları tarafından her zaman tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Müşterilerinin değişen istek ve beklentilerine yönelik çözümler sunan firma, hedeflerini daha da yükselterek çalışmalarını sürdürmektedir.

Siirt Has Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Siirt Has Turizm’in en çok sefer yaptığı yerler arasında, Siirt, Gaziantep, Ankara, İstanbul, Siverek, Kurtalan, Osmaniye, Aksaray, Düzce, Kocaeli, Sultanbeyli, Bismil, Düziçi, Sakarya, Ceyhan, Şanlıurfa, Batman, Adana gibi yerler bulunmaktadır.

Siirt Has Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Siirt – Adana arası 11 saat, Siirt – Ankara arası 14 saat 30 dakika, Siirt – Gaziantep arası 7 saat 30 dakika, İstanbul – Siirt arası 23 saat sürmektedir.

Siirt Has Turizm Neler Sunuyor?

Siirt Has Turizm, sizlere en iyi hizmeti sunmanın gayretinde olarak, sürekli olarak kendini yenileyen ve personel ve araç kalitesini arttırarak konforlu ve güvenli şekilde yolculuk yapmanızı sağlayan bir firmadır. Bu amaçla sizlere yolculuğunuzda daha rahat etmeniz için 2+1 rahat ve geniş koltuk seçenekleri sunmakta, her koltuk arkasında geniş ekran TV, sınırsız internet ve sınırsız ikram servisi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti için gereken tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Siirt Has Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Siirt Has Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Siirt Has Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Siirt Has Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Siirt Has Turizm Bilet Al

Siirt Has Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Siirt Has Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Siirt Has Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Siirt Has Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Aksaray Tuana Dinlenme Tesisleri, Bolu Gökdemir Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Sivrihisar Yüceller Dinlenme Tesisleri, Konya Ereğli Vatan Dinlenme Tesisleri, Konya Akşehir Özkan Kale Dinlenme Tesisleri, Manisa Kula Su Dinlenme Tesisleri, Ağaçlı Dinlenme Tesisleri, Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Denizli Ender Dinlenme Tesisleri.

Siirt Has Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Siirt Has Turizm hakkında müşteriler tarafından yapılan yorumlar genellikle olumludur. Firma ile ilgili olarak özellikle otobüslerin 2+1 geniş ve rahat koltuk düzeninde olması, ikram servisinin iyi olması, personelin güler yüzlü olması gibi faktörler öne çıkmaktadır.