Ses Turizm Hakkındaki Bilgiler

Ses Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Ses Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Ses Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Ses Turizm’i Yakından Tanıyalım

Sizleri konforlu bir yolculuğa davet eden Ses Turizm, 2007 yılında Yozgat merkezli olarak,  Ozan Deniz Ünal tarafından kurulmuş ve kısa zamanda marka algısı oluşturmuş bir işletme olmuştur. “Yolculuk Ses ile Güzeldir” sloganı ile sizleri konforlu, güvenli bir yolculuğa davet eden Ses Turizm, yenilikçi yaklaşımlarla her yıl daha da büyümekte, müşteri memnuniyetini sonuna kadar karşılamak için sizlerin öneri ve isteklerinize uygun çözümler geliştirmekte ve güvenli bir yolculuk için gereken tüm çalışmaları eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Ses Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Ses Turizm’in en çok sefer yaptığı yerler arasında, Yozgat, İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Aydın, Çorum, Boğazlıyan, Bursa, Burdur, Kırıkkale gibi yerler bulunmaktadır.

Ses Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Yozgat – Ankara arası 3 saat 30 dakika, Yozgat – Aydın arası 12 saat 30 dakika, Yozgat – İstanbul arası 10 saat sürmektedir.

Ses Turizm Neler Sunuyor?

Ses Turizm bölgenin ses getiren bir otobüs işletmesi olarak, yolculuklarınızın hem güvenli hem de keyifli geçmesi için tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır. Bu anlamda her koltuk arkasında bulunan geniş ekran TV ile müzik dinlemek, dizi, film seyretmek,   oyun oynamak gibi ayrıcalıkları sizlere sağlayan firma, ayrıca sınırsız internet imkanı ile de özgürce internette gezinmenizi sağlıyor. İkram servisinin de çok beğenildiği Ses Turizm, özenle seçilen ve eğitim alan kadrosu ile sizlere kendinizi özel hissedeceğiniz bir yolculuk zevki yaşatmaktadır. Ses Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Ses Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Ses Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Ses Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Ses Turizm Bilet Al

Ses Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Ses Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Ses Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Ses Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Bolu Abant Özçelik Dinlenme Tesisleri, Düzce Kaynaşlı Akabe Dinlenme Tesisi, Sakarya Hendek Bolu Efepark Dinlenme Tesisleri, Yozgat Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Kırıkkale Yahşihan Dinlenme Tesisleri, Denizli Pamukkale Tuna Dinlenme Tesisleri.

Ses Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Ses Turizm, kurumsal bir marka olmanın sorumluluğu altında, müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaya çalışan bir firmadır. Bu kapsamda her yıl filosuna yeni otobüsler katan, müşterilerine kendilerini özel hissettiren yolculuklar yaşatan firma ile ilgili yapılan müşteri yorumları da oldukça olumlu değerlendirmeler içermektedir. Yolcuların kendilerine sunulan hizmetten memnun kaldıkları ve firmayı başka insanlara da tavsiye ettiklerini görmekteyiz.