Sas Seyahat Hakkındaki Bilgiler

Sas Seyahat

Sadece Bilet Üzerinden Sas Seyahat Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Sas Seyahat otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Sas Seyahat’i Yakından Tanıyalım

Sas Seyahat, tarihi ve kültürel yönden ülkemizin en zengin yerlerinden olan ve mozaik bir kültüre ev sahipliği yapan Antakya’da 1999 yılında Fuat Hüzmeli tarafından hizmete açılmış, kuruldu günden bu zamana kadar yenilikçi ve değişimleri yakından takip eden bir anlayışla yoluna devam etmiş, her geçen yıl filosunu güçlendirerek bölgesinde söz sahibi otobüs işletmeleri arasındaki yerini almıştır. Şirketin uzun vadeli hedefleri arasında sektörün referans ve belirleyici markalarından birisi olmak, müşterilerin istek ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek ve müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamak gelmektedir.

Sas Seyahat Hangi Şehirlere Gidiyor?

Sas Seyahat’in en çok sefer yaptığı yerler arasında, Hatay, Kırıkhan, Kilis, Adana, Ankara, Bolu, Kocaeli, Payas, Gebze, Erzin, İzmir, Sultanbeyli, Sakarya, Düzce, İstanbul, Ceyhan, Aksaray gibi yerler bulunmaktadır.

Sas Seyahat ile yapacağınız yolculuklarda, Hatay – Adana arası 3 saat, Ankara – Hatay arası 9 saat, Hatay – İstanbul arası 15 saat sürmektedir.

Sas Seyahat Neler Sunuyor?

Sas Seyahat genç ve modern Mercedes Trivago otobüslerle hem şehirlerarası yolcu taşımacılık hizmeti vermekte, hem de bölgenin turizm açısından öneminin farkında olarak, sorumluluk bilinci içinde turizme destek vermektedir. Önceliğini insana verdiği değer olarak tanımlayan firma, her otobüste yolcular için emniyet kemeri sağlamakta, ferdi kaza sigortası ve hız sınırı uygulaması yapmaktadır. İkram servisi ile sizlere en iyisini sunmayı hedefleyen Sas Seyahat, her yolcuya özel TV ve sınırsız internet imkanı da sağlamaktadır. Araçlarında telefon ve dizüstü bilgisayarlarınız için şarz prizi de bulunduran Sas Seyahat, huzurlu, konforlu ve güvenli yolculukların değişmeyen adresi olmuştur. Sas Seyahat’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Sas Seyahat Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Sas Seyahat, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Sas Seyahat’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Sas Seyahat Bilet Al

Sas Seyahat bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Sas Seyahat Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Sas Seyahat Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Sas Seyahat ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Adana Pozantı Akün Dinlenme Tesisleri, Düzce Kaynaşlı Bozbey Dinlenme Tesisleri, Ankara Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri.

Sas Seyahat Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Sas Seyahat, müşterilerinin eşsiz bir yolculuk deneyimi yaşamaları için tüm imkanları sağlamakta, her zaman en iyisini sunmak için sürekli kendini yenilemektedir. Firma hakkında yolcuların görüşleri de olumludur. Seyahatlerinden memnun kaldıklarını dile getiren yolcular, en çok da yardımcı personelin hizmetlerinden memnun kaldıklarını, otobüslerin rahat olduğunu, ikram servisinin kaliteli olduğunu belirtmişlerdir.