Salihli Güven turizm Hakkındaki Bilgiler

Salihli Güven Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Salihli Güven Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Salihli Güven Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Salihli Güven Turizm’i Yakından Tanıyalım

1954 yılından beri Salihli merkezli olarak hizmet veren Salihli Güven Turizm,  yılların getirdiği tecrübe ve deneyimle, özellikle Ege Bölgesinin önde gelen seyahat işletmeleri arasında yer almaktadır. Hizmet verdiği müşterilerinin can güvenliğine büyük önem veren firma, yaptığı yatırımlarla her zaman sektöre yenilikler getirmiş, teknolojik açıdan kusursuz bir araç filosuna sahip olarak, yolcularının her zaman tercih ettiği bir marka olmuştur. Kurumsal kimliğin bir gereği olarak, Salihli Güven Turizm,  müşterilerinden gelen istek ve önerilere büyük önem vermekte, müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle hizmetlerine devam etmektedir.

Salihli Güven Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Salihli Güven Turizm’in en çok sefer yaptığı yerler arasında, Salihli, Akhisar, Gemlik, Balıkesir, İzmir, Dinar, İstanbul, Antalya, Bursa, Alaşehir, Gebze, Denizli, Ahmetli, Dazkırı, Isparta, Manisa, Turgutlu, Gölmara ve Yalova gibi yerler bulunmaktadır.

Salihli Güven Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Salihli – Bursa arası 4 saat 30 dakika, Antalya – Salihli arası 7 saat 30 dakika, İstanbul – Salihli arası 8 saat 30 dakika sürmektedir.

Salihli Güven Turizm Neler Sunuyor?

Salihli Güven Turizm hem şehirlerarası yolcu taşımacılığı hem de turizm taşımacılığı alanında deneyim kazanmış bir işletmedir. Konuklarına kendilerini özel hissedecekleri bir yolculuk deneyimi yaşatan firmanın, eğitimli ve güler yüzlü personelleri, seyahatiniz boyunca her an size yardımcı olmaya hazırdır. Güvenliğe önem veren firma, her yolcu için ferdi kaza sigortası yapmakta, otobüslerinde hız sınırı uygulamakta ve yolcularına emniyet kemeri tahsis etmektedir. Kişisel anlamda yolculuğunuzun daha keyifli geçmesi içinde koltuk arkası dijital tv, mobil  ve dizüstü cihazlarınız için internet imkanı, soğuk – sıcak içecekler ve ikram menüsü ile sizlere vip kalitede hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Salihli Güven Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Salihli Güven Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Salihli Güven Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Salihli Güven Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Salihli Güven Turizm Bilet Al

Salihli Güven Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Salihli Güven Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Salihli Güven Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Salihli Güven Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Balıkesir Susurluk Karagül Dinlenme Tesisleri, Balıkesir Susurluk Yıldız Dinlenme Tesisleri.

Salihli Güven Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Salihli Güven Turizm ile ilgili müşteriler tarafından yorumlar genellikle firmanın verdiği hizmetten memnun kaldıkları yönünde olmaktadır. Firmanın başarısında personelin eğitimli ve donanımlı olması, otobüslerin ferah ve modern olması, şehir içi servis imkanları ve ekonomik fiyatların olmasındandır.