Sahil Seyahat Hakkındaki Bilgiler

Sahil Seyahat

Sadece Bilet Üzerinden Sahil Seyahat Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Sahil Seyahat otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Sahil Seyahat’i Yakından Tanıyalım

Sahil Seyahat yolcu taşımacılığı alanındaki hizmetlerine 1980 yılında Rize merkezli olarak başlamış, sürekli yeni yatırımlarla filosunu yenilemiş ve genişletmiş, yenilikçi yaklaşımları ile de sektörde öncü otobüs işletmelerinden birisi olmuştur. Kurumsal bir marka olmayı başaran Sahil Seyahat, eğitimli ve ilgili ekibi ile yolcularının memnun kalacakları bir seyahat zevki sunmaktadır. Mercedes Trivago marka gayet lüks, konforlu ve güvenli otobüsleri, deneyimli kaptan şoförleri, güler yüzlü personeli sizlere en iyisini sunmanın gayreti içerisinde olan Sahil Seyahat, hedeflerini her geçen daha da ileriye taşıyarak çalışmalarına devam etmektedir.

Sahil Seyahat Hangi Şehirlere Gidiyor?

Sahil Seyahat’in en çok sefer yaptığı yerler arasında, Rize, Samsun, Trabzon, Ankara, Aydın, Çanakkale, Denizli, Çayeli, Ünye, Didim, Fatsa, Merzifon, Ordu, Düzce, Bursa, Giresun, İstanbul, Kuşadası ve Çarşamba gibi yerler bulunmaktadır.

Sahil Seyahat ile yapacağınız yolculuklarda, Rize – Samsun arası 6 saat, Bursa – Rize arası 12 saat 30 dakika, Rize – İstanbul arası 19 saat sürmektedir.

Sahil Seyahat Neler Sunuyor?

Sahil Seyahat, Karadeniz Bölgesi’nde faaliyet gösteren lider otobüs firmalarından birisi olarak, doğal güzelliklerin içinde sizlere huzurlu ve güvenli yolculuk hizmeti vermektedir. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekte olan firma, otobüslerde uygulanan hız uygulaması, yolcular için emniyet kemeri gibi uygulamalar ile insan hayatına verdiği değeri göstermektedir. Ayrıca her koltuğun arkasında size özel olarak konulan Led TV, kablosuz internet, eşsiz açık büfe ikram servisleri gibi birçok hizmeti de konuklarına sunan Sahil Seyahat, sizlerin öneri, istek ve talepleri doğrultusunda daha da iyi hizmet vermenin yoğun çabası ile yoluna devam etmektedir. Sahil Seyahat’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Sahil Seyahat Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Sahil Seyahat, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Sahil Seyahat’ten otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Sahil Seyahat Bilet Al

Sahil Seyahat bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Sahil Seyahat Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Sahil Seyahat Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Sahil Seyahat ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Afyon Sandıklı Adalya Dinlenme Tesisleri, Sakarya Hendek Bolu Efepark Dinlenme Tesisleri, Çorum Sungurlu Ocaklı Dinlenme Tesisleri, Çorum Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Sivrihisar Bademlik Dinlenme Tesisleri, Samsun Terme Zorlu Park Dinlenme Tesisleri.

Sahil Seyahat Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Sahil Seyahat her zaman en kaliteli hizmeti sağlamak için çalışan bir firma olarak, müşterileri tarafından her zaman olumlu dönüşler yapılan bir firma olmuştur. Firmanın otobüslerinin modern, rahat ve konforlu olması, mola yerlerinin kalitesi, ikram servisinin iyi olması, personelin nazik ve içten yaklaşımı büyük takdir toplamaktadır.