Safran Turizm Hakkındaki Bilgiler

Safran Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Safran Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Safran Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Safran Turizm’i Yakından Tanıyalım

Köklü bir aile işletmesi olan Safkar Safkan Turizm’in geçmişine baktığımızda, taşımacılık sektörüne 1945 yılında giren Yılmazlar ailesi tarafından ilk adımların atıldığını görmekteyiz. Karabük – İstanbul arasında uzun zaman yolcu taşımacılığı yapan firma, 2004 yılında Safkar Safran Turizm olarak şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanındaki yerini almıştır. Kültürel bir mirsa sahip olan Safranbolu’nun turizm açısından öneminin bilincinde olan firma, bu anlamda turizme katkı sağlamak adına hizmet kalitesini her geçen yıl daha da arttırmakta, bölgenin turizminin büyümesi adına da olumlu katkılar sağlamaktadır.

Safran Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Safran Turizm’in en çok sefer yaptığı yerler arasında, Karabük, Safranbolu, Eflani, Ankara, Eskipazar, Sakarya, Kocaeli, İstanbul, Bolu, Gebze gibi yerler bulunmaktadır.

Safran Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Ankara – Karabük arası 2 saat 30 dakika, Safranbolu – Ankara arası 3 saat, Karabük – Sakarya arası 3 saat, İstanbul – Karabük arası 6 saat 30 dakika sürmektedir.

Safran Turizm Neler Sunuyor?

Safran Turizm geçmişten gelen tecrübe ve birikimi ile, her zaman yolcularına en kaliteli ve rahat yolculuk deneyimleri yaşatan, yenilikleri yakından takip ederek bunları sizlerin istifadesine sunan seçkin bir otobüs işletmesidir. Sizleri Batı Karadeniz’in muhteşem doğal ve kültürel güzellikleri ile buluşturan Safkar Safran Turizm ile yapacağınız yolculuklar unutulmaz olacak. Keyifli yolculuklar için her koltuk arkasında bulunan Uydu TV ile dizi ve film keyfi yapabilir, otobüslerde bulunan sınırsız internet imkanı ile de internette rahatça gezinebilirsiniz. Ağız tadınıza hitap edecek şekilde hazırlanan ve sunulan ikram servisi ile de en tatlı yolculuklar sizleri bekliyor. Safran Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Safran Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Safran Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Safran Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Safran Turizm Bilet Al

Safran Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Safran Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Safran Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Safran Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Düzce Kaynaşlı Tursan Dinlenme Tesisleri.

Safran Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Safran Turizm, nitelikli ve güler yüzlü personeli, genç ve modern araç filosu, kurumsal bir hizmet anlayışı, ekonomik bilet fiyatları gibi özellikleri ile müşterilerinden her zaman beğeni alan ve tavsiye edilen bir işletme olmaktadır. Firmanın müşterileri ile kurduğu bu bağ, marka algısının oluşmasını sağlamış ve Safran Turizm’in her zaman tercih edilen bir firma olmasına zemin hazırlamıştır.