Patnos İtimat Hakkındaki Bilgiler

Patnos İtimat Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Patnos İtimat Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Patnos İtimat Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Patnos İtimat Turizm’i Yakından Tanıyalım

2006 yılında Ali Demir tarafından Ağrı / Patnos merkezli olarak açılan Patnos İtimat Turizm, kurulduğundan bugüne kadar her zaman çalışanlarına ve yolcularına karşı karşılıklı saygı ve dürüstlüğe dayanan bir anlayışa sahip olan, yeni yatırımlarla bölge insanına istihdam sağlayan, müşterilerinin beklentilerini ön planda tutarak her zaman daha iyi hizmeti sunmaya çalışan bir otobüs işletmesi olmuştur. Topluma, çevreye ve insanlara karşı sorumluluk bilinci içinde hareket eden Patnos İtimat Turizm, her geçen yıl filosuna kattığı modern otobüsleri ve kalifiye personelleri ile adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Patnos İtimat Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Patnos İtimat Turizm’in en çok sefer yaptığı yerler arasında, Ağrı, Patnos, Erzurum, Sivas, Erzincan, Kayseri, Van, Bursa, Konya, Nevşehir, Yozgat, Aksaray, Ankara, Rize, Trabzon, Denizli, Afyon gibi yerler bulunmaktadır.

Patnos İtimat Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Konya – Ağrı arası 19 saat, Bursa – Ağrı arası 23 saat, Ağrı – Trabzon arası 9 saat sürmektedir.

Patnos İtimat Turizm Neler Sunuyor?

Patnos İtimat Turizm insan hayatına verdiği değerin bir göstergesi olarak, yolcu güvenliği konusunda her zaman titiz davranan ve çeşitli uygulamalar ile bunu sağlayan öncü bir firmadır. En kaliteli yolcu taşımacılığı hizmetini, en ekonomik fiyatlarla ayağınıza getiren Patnos İtimat Turizm, her zaman kaliteden, yenlikten ve değişimden yana olmuş, filosunda bulunan Mercedes Trivago otobüsleri ile yolcularına benzersiz bir seyahat imkanı sağlamıştır. Rahat ve geniş koltuklar, koltuk arkası LED TV, kablosuz internet imkanı, sınırsız açık büfe ikram servisi gibi olanakları ile müşterilerinden tam not alan Patnos İtimat Turizm, gücünü çalışanlarından ve müşteri memnuniyetinden alarak, son hızla hizmetlerini sürdürmektedir. Patnos İtimat Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Patnos İtimat Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Patnos İtimat Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Patnos İtimat Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Patnos İtimat Turizm Bilet Al

Patnos İtimat Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Patnos İtimat Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Patnos İtimat Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Patnos İtimat Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Bolu Konakoğlu Dinlenme Tesisleri, Yozgat Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Erzurum Efendioğlu Tesisleri, Denizli Bozkurt Ender Dinlenme Tesisleri, Çorum Kargı Irmak Dinlenme Tesisleri, Afyon Sultandağı Kirazlı Tesisleri, Eskişehir Sivrihisar Nasrettin Hoca Tesisleri, Erzincan Refahiye Dadaş Dinlenme Tesisleri, Aksaray Tapan Dinlenme Tesisleri.

Patnos İtimat Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Patnos İtimat Turizm ile ilgili olarak yapılan müşteri yorumları genellikle olumlu yöndedir. Bunun nedenlerine bakıldığında, firmanın müşterilere karşı konuksever bir yaklaşıma sahip olması, yolcu güvenliğine önem vermesi, mola yerlerinin kaliteli olması, personelin sıcak ve ilgili olması gibi faktörler bulunmaktadır.