Köksallar Hakkındaki Bilgiler

Köksallar Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Köksallar Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Köksallar Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Köksallar Turizm’i Yakından Tanıyalım

1996 yılında, Mersin / Tarsus merkezli olarak faaliyete başlayan Köksallar Turizm, Akdeniz Bölgesi’nde yolcu taşımacılığı alanında yeni çözümler sunmak, güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuştur. Çizgisini ve kalitesini bozmadan, yenilikleri yakından takip ederek ilerlemeye devam eden Köksallar Turizm, genç ve modern otobüs filosu, alanında deneyimli kaptan şoförleri ve personelleri ile sektörün öncü otobüs firmaları arasında yer almaktadır.

Köksallar Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Köksallar Turizm’in sefer düzenlediği yerler arasında, İstanbul, Ankara, İzmir, Çanakkale, Afyon, Bursa, Aksaray, Kütahya, Mersin, Manisa, Silifke, Uşak, Sakarya, Bandırma, Bolu, Balıkesir, Tarsus, Kocaeli, Erdemli, Eskişehir bulunmaktadır.

Köksallar Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Tarsus – Ankara arası 6 saat, Mersin – İzmir arası 13 saat, Mersin – İstanbul arası 13 saat sürmektedir.

Köksallar Turizm Neler Sunuyor?

Köksallar Turizm, müşteri memnuniyeti için yoğun şekilde çalışmakta, müşterilerden gelen talepleri ve şikayetleri dikkate alarak, gereken çözümleri sunmaktadır. Güler yüzlü hizmeti ile konforlu ve rahat bir yolculuk sağlayan Köksallar Turizm, güvenli şekilde yolculuk etmeniz içinde gereken tüm hazırlıkları yapmıştır. Araçlarda cep telefonu serbesttir. Koltuk arkası TV ile sevdiğiniz film, dizi ve programları kaçırmadan takip edebilirsiniz. Sınırsız internet imkanı ile eğlenceli seyahatler sizi bekliyor. Yolcuların damak tadına hitap eden açık büfe ikram servisleri ile Köksallar Turizm, kalitenin değişmez adresi olmaktadır. Köksallar Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Köksallar Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Köksallar Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Köksallar Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Köksallar Turizm Bilet Al

Köksallar Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Köksallar Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Köksallar Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Köksallar Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Bilecik Genç Ömür Dinlenme Tesisleri, Konya Vatan Dinlenme Tesisleri, Manisa STR Dinlenme Tesisleri, Düzce Kaynaşlı Bozbey Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Nasrettin Hoca Dinlenme Tesisleri, Aksaray Okurlar Dinlenme Tesisleri, Mersin Mut Şimşek Dinlenme Tesisleri.

Köksallar Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Köksallar Turizm, müşterilerine verdiği hizmetlerle geçer not alan firmalar arasındadır. Yorumlara baktığımızda müşterilere karşı personelin güler yüzlü ve ilgili yaklaşımı, otobüslerin rahat ve kaliteli olması, şehir içi servis imkanı gibi özellikleri ile müşterilerin beğendiği firmalar arasındadır.