Kastamonu Güven Turizm Hakkındaki Bilgiler

Kastamonu Güven Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Kastamonu Güven Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Kastamonu Güven Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Kastamonu Güven Turizm’i Yakından Tanıyalım

Kastamonu ilimizin en büyük otobüs işletmelerinden olan Kastamonu Güven Turizm,  1985 yılında Hasan Çatal tarafından, Taşköprü Emniyet Ekspres adıyla kurulmuş, yeniliklere ve değişimlere açık bir strateji ile gittikçe büyümüş ve 2001 yılında kurumsal imajını Kastamonu Güven Turizm ismine geçerek daha da güçlendirmiştir. Adından da anlaşıldığı gibi güvenli yolcu taşımacılığı alanında ciddi yatırımlar gerçekleştiren firmanın, en son teknolojilerle üretilmiş otobüslerinde, konforlu, huzurlu ve güvenli yolculuklar sizleri bekliyor. Mercedes Travego marka üst sınıf otobüsleri, son derece lüks dinlenme tesisleri, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışan personeli ile kalitenin değişmez adresi olmayı başaran Kastamonu Güven Turizm ile seyahat etme ayrıcalığına sizler de sahip olabilirsiniz.

Kastamonu Güven Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Kastamonu Güven Turizm, Kastamonu, İstanbul, Ankara, Samsun, Bolu, Zonguldak, havza, Gebze, Ilgaz, Karabük, Safranbolu, Kocaeli, Sakarya, Çankırı, Taşköprü, Hanönü’ne seferler düzenlemektedir.

Kastamonu Güven Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Kastamonu – Çankırı arası 2 saat, Kastamonu – Ankara arası 4 saat, Kastamonu – İstanbul arası 8 saat sürmektedir.

Kastamonu Güven Turizm Neler Sunuyor?

Kastamonu Güven otobüsleri 2+1 vip hizmet sunan lüks ve konforlu otobüs filosu ile ev ortamındaki rahatlığı ayağınıza getiriyor. Müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı olarak, konuklarının öneri ve isteklerini anketlerle değerlendiren firmanın, müşterilerine sunduğu hizmetler bunlarla sınırlı değil. Otobüsünüzün kalkışını beklerken size sunulan ikramlarla başlayan,  yolculuğunuz esnasında artarak devam eden bu hizmetleri gördüğünüzde gerçekten kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Konuklarının kullanımına ayrılmış olan koltuk arkası TV ile sevdiğiniz programları, dizi ve filmleri kaçırmadan takip edebilirsiniz. Dizüstü  bilgisayar, tablet ve cep telefonlarınızdan rahatça internete girmeniz için sınırsız internet imkanı da bulunmaktadır. Sıcak ve soğuk içecekler ile birlikte ikram edilen aperatif lezzetler ile yüzünüzü güldüren firma, kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Kastamonu Güven Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Kastamonu Güven Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Kastamonu Güven Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Kastamonu Güven Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Kastamonu Güven Turizm Bilet Al

Kastamonu Güven Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Kastamonu Güven Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Kastamonu Güven Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Kastamonu Güven Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Düzce Kaynaşlı Bozbey Dinlenme Tesisleri, Çankırı Ilgaz Doğruyol Dinlenme Tesisleri.

Kastamonu Güven Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Kastamonu Güven Turizm, konuklarına en üst seviyede hizmet vermek için gösterdiği gayretin meyvesi olarak, yolcuları tarafından internet platformlarında çok övülen ve tavsiye edilen bir otobüs işletmesi olmaktadır. Özellikle müşterilerine karşı güler yüzle hizmet eden personellerin bulunması, otobüslerin teknolojik anlamda donanımlı olması, servis kolaylığı sağlanması gibi avantajlarıyla firma olumlu yorumlar almaktadır.