Kargı Turizm Hakkındaki Bilgiler

Kargı Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Kargı Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Kargı Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Kargı Turizm’i Yakından Tanıyalım

1960 yılında Çorum’da yolcu taşımacılığı alanında duyulan eksikliği tamamlamak, çağdaş ve modern bir çizgide, insana yakışır değerlerde kaliteli, güvenli ve huzurlu bir yolculuk hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuştur.  Bir aile işletmesi olarak faaliyet gösteren Çorum Kargı Turizm, değişime ve yeniliklere ayak uydurabilen, çevreye duyarlı teknolojileri benimseyen, sorumluluklarının bilincinde olarak, kurumsal bir kimliğe sahip, sektörün öncü firmalarından birisidir. Yıllardır kalitenin değişmeyen adı olan Çorum Kargı Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, deneyimli personellerce sizlere sunulan hizmetin kalitesini gördüğünüzde, Çorum Kargı Turizm’in farkını yaşamış olacaksınız.

Kargı Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Kargı Turizm’in en çok sefer düzenlediği yerler arasında, Çorum, Ankara, İstanbul, Bolu, Sakarya, Düzce, Kastamonu, Kırıkkale, Kocaeli, Sungurlu, Tosya, Osmancık, Ilgaz bulunmaktadır.

Çorum Kargı Turizm ile yaptığınız yolculuklarda, Ankara – Çorum arası 3 saat 30 dakika, Sakarya – Çorum arası 7 saat 30 dakika, İstanbul – Çorum arası 10 saat sürmektedir.

 

Kargı Turizm Neler Sunuyor?

Ulaşım sektöründeki yeni trendleri takip ederek, hizmet kalitesini yükseltmek için bunları uygulamaya geçiren Çorum Kargı Turizm, son teknolojiye sahip genç yaştaki otobüsleri ve uzman kadrosu ile huzurlu ve konforlu yolculuklarının değişmez adresi olmuştur. Yolculuklarınızın daha keyifli ve eğlenceli geçmesini sağlamak için, koltuk arkası TV, sınırsız internet imkanı, sıcak ve soğuk içeceklerle birlikte sunulan atıştırmalık ikramlar ile Çorum Kargı Turizm müşteri memnuniyetini eksiksiz yakalayan bir firmadır. Kargı Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Kargı Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Kargı Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Kargı Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Kargı Turizm Bilet Al

Kargı Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Kargı Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Kargı Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Kargı Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Düzce Kaynaşlı Akabe Dinlenme Tesisi, Çankırı Ilgaz Akbak Dinlenme Tesisleri.

Kargı Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Kargı Turizm, yolcu taşımacılığında, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin sonucu olarak, müşterileri tarafından övgüyle bahsedilmektedir. Özellikle personelinin hizmet kalitesi, otobüslerinin modern olması, biletlerin uygun fiyatlarda olması gibi özellikleri ile dikkat çekmektedir.