Karadeniz Golden Turizm Hakkındaki Bilgiler

Karadeniz Golden Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Karadeniz Golden Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Karadeniz Golden Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Karadeniz Golden Turizm’i Yakından Tanıyalım

Karadeniz Golden Turizm 2002 yılında Rize merkezli olarak yolcu taşımacılığı hizmeti vermek amacıyla hizmete girmiştir. Yenilikçi ve değişime açık tavrıyla rakiplerinin önüne geçen Karadeniz Golden Turizm müşteri memnuniyetine sıkı sıkı bağlı bir anlayışla Karadeniz'in Lider otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Yolcularının rahat bir şekilde seyahat edebilmeleri için her şeyi düşünen Karadeniz Golden Turizm, her türlü teknolojik donanıma sahip olan otobüsleri ve alanında uzman personeli ile sizlere konforlu, rahat ve huzurlu bir yolculuk etme fırsatı sunuyor.

Karadeniz Golden Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Karadeniz Golden Turizm tarafından yapılan seferlere baktığımızda Trabzon, Samsun, Bafra, Hopa, Ardeşen, Araklı, Fındıklı, Fatsa, Of, Artvin, Ünye, Çayeli, Sinop, Alaçam, Ordu, Terme, Çarşamba, Gerze, Giresun gibi yerlere daha çok sefer yapıldığını görmekteyiz.

Karadeniz Golden Turizm ile yapacağınız yolculuklarda Samsun -  Sinop arası 2 saat 30 dakika, Samsun -  Trabzon arası 5 saat 30 dakika, Samsun -  Rize arası 7 saat, Trabzon -  Sinop arası 8 saat 30 dakika sürmektedir.

Karadeniz Golden Turizm Neler Sunuyor?

Genç ve modern, 80 araçtan oluşan otobüs filosu ile Türkiye'nin dört bir noktasına yolcu taşıyan Karadeniz Golden Turizm, insana ve çevreye duyarlı yaklaşımıyla kurumsal kimliğini ortaya koyuyor.  Yolcularına, can güvenliği için ferdi kaza sigortası yapılmakta  ve otobüslerde hız sınırı uygulanmaktadır.  Uzun yolculukların daha rahat ve keyifli bir şekilde sürmesi için özel olarak tasarlanan otobüslerde her türlü teknolojik imkan bulunmaktadır. Sevdiğiniz film ve dizileri yolculuk boyunca rahatça takip edebilmeniz için koltuk arkası TV bulunmaktadır. Ayrıca internet ortamında vakit geçirmek isteyenler için, sınırsız internet imkanı sağlamaktadır. Bunun yanında güler yüzlü personelin sizleri sunacağı ikramlar ile yolculuğunuz daha keyifli bir hale dönüşmektedir. Karadeniz Golden Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Karadeniz Golden Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Karadeniz Golden Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Karadeniz Golden Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Karadeniz Golden Turizm Bilet Al

Karadeniz Golden Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Karadeniz Golden Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Karadeniz Golden Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Karadeniz Golden Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Çorum Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri, Ordu Hüsem Park Dinlenme Tesisleri, Bolu Highway Konakoğlu Dinlenme Tesisleri.

Karadeniz Golden Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Karadeniz Golden turizm ile ilgili müşterilerim yaptıkları yorumlara baktığımızda aldıkları hizmetten memnun kaldıklarını söyleyebiliriz.  Özellikle araçlarda görev yapan personelin ilgili ve anlayışlı tavırları,  otobüslerin temiz ve konforlu oluşu,  şehir içi servis kolaylığı gibi imkanlar firmanın beğenilen yönlerindendir.