Kanberoğlu Hakkındaki Bilgiler

Kanberoğlu Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Kanberoğlu Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Kanberoğlu Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Kanberoğlu Turizm’i Yakından Tanıyalım

1969 yılında Rize merkezli olarak kurulan Kanberoğlu Turizm, Türkiye'nin her bölgesine güvenli ve huzurlu yolculuk yapma imkanı sağlayan, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden, yenilikçi ve değişimlere açık bir vizyona sahip olan kurumsal bir otobüs işletmesidir. Karadeniz Bölgesi'nin otobüs markası olan Kanberoğlu, şirkete yeni alınacak personelin şirketi temsil edecek nitelikte olması için gerekli testlerden ve eğitimlerden geçirmektedir. Yolculara sunduğu hizmet ve ikram kalitesinden asla taviz vermeyen Kanberoğlu Turizm, her zaman daha iyisinin mümkün olduğuna inandığı için hedeflerini her zaman yükseltmektedir. İnsan hayatına duyduğu sorumluluk bilincinden hareketle,  yolcu güvenliğini en üst seviyede sağlamak için otobüslerde gerekli tüm güvenlik önlemlerini sessiz bir şekilde gerçekleştiren  Kanberoğlu Turizm,  2+1 koltuk seçenekleri ile sizlere konforlu bir yolculuk imkanı sağlıyor.

Kanberoğlu Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Kanberoğlu Turizm'in en çok sefer düzenlediği yerler arasında, Ankara, İzmir, Trabzon, Adana, Bursa, Rize, Antalya, Giresun, Samsun, Mersin, Gaziantep, Erzurum, Ünye, Fatsa, Çarşamba, Ordu, Kars, Kayseri, Yozgat ve Gümüşhane gelmektedir.

 Kanberoğlu Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Trabzon -  Erzurum arası 4 saat 15 dakika, Samsun -  Trabzon arası 5 saat 30 dakika, Trabzon -  Ankara arası 11 saat, Trabzon -  Kars arası 7 saat sürmektedir.

Kanberoğlu Turizm Neler Sunuyor?

Sizlere Karadeniz'in eşsiz doğal güzellikleri içerisinde huzur dolu bir yolculuk zevki yaşatan Kanberoğlu Turizm,  genç ve modern otobüsleri, güler yüzlü ve saygılı personelleriyle, kurumsal bir markadan beklenen tüm kaliteyi sonuna kadar ortaya koymaktadır. Yolculuğunuz müddetince sizlere açık büfe servis olarak her türlü ikramı yapan Kanberoğlu Turizm,  çay, kahve, kola, fanta gibi soğuk ve sıcak içecekler ile yolculuk keyfinizi daha da tatlı hale getiriyor. Yolculuklarınızın sıkılmadan geçmesi için koltuk arkalarında kişiye özel TV bulunmakta, Dizüstü bilgisayarlarınızdan, tabletlerinizden ya da akıllı telefonlarından internete bağlanabilmeniz için de sınırsız internet erişimi sağlanmaktadır. Yolcularının can güvenliğine büyük önem veren Kanberoğlu Turizm her yolcusuna ferdi kaza sigortası altına almaktadır. Kanberoğlu Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Kanberoğlu Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Kanberoğlu Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Kanberoğlu Turizm Bilet Al

Kanberoğlu Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Kanberoğlu Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Kanberoğlu Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Terme Ümran Tesisleri, Sungurlu Ocaklı Tesisleri, Afyon Cumhuriyet Tesisleri, Kula STR Dinlenme Tesisleri, Yozgat Coşkun Tesisleri, Pozantı Doğan Tesisleri, Osmancık Derindere Tesisleri, Düzce Akabe Tesisleri, Gerede Aytur Tesisleri, Sivrihisar Yüceller Tesisleri.

Kanberoğlu Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Kanberoğlu Turizm kurumsal bir imaj kazanmış ve müşterilerini marka bağımlısı haline getirebilecek kadar yüksek kalitede hizmet sunabilen nadir otobüs işletmeleri arasında yerini almıştır. İnternet ortamındaki firma ile ilgili yorumlara baktığımızda müşterilerinin çok memnun kaldıklarını, personellerinin özverili ile çalıştıklarını, otobüslerin lüks ve konforlu olduklarını dile getirmişlerdir.