Jet Turizm Hakkındaki Bilgiler

Jet Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Jet Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Jet Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Jet Turizm’i Yakından Tanıyalım

Hatay'da 1983 yılında hizmet vermeye başlayan Jet Turizm, siz değerli müşterilerine rahat ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatmanın gayretini sürdürmektedir.  Yılların verdiği tecrübe ve deneyimlerle kendisini sürekli geliştiren ve yenilikleri yakından takip ederek bunları hizmete dönüştüren Jet Turizm,  günümüzde Türkiye'nin lider otobüs işletmeleri arasında kendine yer edilmiştir. Firmanın temel felsefesine baktığımızda %100 müşteri memnuniyetine bağlı hareket etmek olduğunu görmekteyiz. Teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeye çalışan Jet Turizm, şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında hedeflerine doğru hızla yol almaktadır.

Jet Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Jet Turizm en çok sefer düzenlediği yerler arasında, İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Gebze, Kırıkhan, Aksaray, Hatay, Sakarya, Bolu, Kocaeli, Ceyhan, İskenderun ve Polatlı gelmektedir.

Jet Turizm ile yapacağınız yolculuklarda Hatay -  Adana arası 3 saat, Hatay -  Ankara arası 9 saat, İstanbul -  Hatay arası 15 saat sürmektedir.

Jet Turizm Neler Sunuyor?

Ev ortamı rahatlığı içerisinde sizlere yolculuk imkanı sağlayan Jet Turizm, yolculuğunuzun güvenli şekilde tamamlanması için araçları düzenli olarak bakımdan geçirmekte,  şoförlerine gerekli eğitimleri vermekte,  her yolcusuna kaza sigortası yaptırmakta, otobüslerde belirli bir hız sınırı limiti uygulamakta ve koltuklarda emniyet kemeri uygulaması yapmaktadır. Keyifli ve eğlenceli bir seyahat etmeniz için de her koltuk arkasında sizin için yerleştirilmiş olan dokunmatik TV ile istediğiniz gibi film ve dizi keyfi yapabilirsiniz.  Huzurlu bir ortamda En sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir, kahvenizi yudumlarken, ikram edilen aperatifler ile kendinizi şımartabilirsiniz. Jet Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Jet Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Jet Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Jet Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Jet Turizm Bilet Al

Jet Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Jet Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Jet Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Jet Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Düzce Kaynaşlı Tursan Dinlenme Tesisleri, Aksaray Tapan Dinlenme Tesisleri.

Jet Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Jet Turizm ile yolculuklarını konforlu ve rahat şekilde tamamlayan müşterilerin yorumlarına baktığımızda firmanın hizmet kalitesinin çok beğenildiğini söyleyebiliriz, Firmanın personellerinin, müşterilerine karşı sıcak kanlı ve ilgili davranışları, otobüslerin temiz ve kaliteli olması, bilet fiyatlarının uygun olması, ikram servisinin kaliteli olması gibi özelliklerden dolayı firma hakkında olumlu yorumlar bulunmaktadır.