İzmir Turizm Hakkındaki Bilgiler

İzmir Turizm

Sadece Bilet Üzerinden İzmir Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, İzmir Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

İzmir Turizm’i Yakından Tanıyalım

1992 yılında İzmir'de yolcu taşımacılığı alanında hizmet vermek için kurulan İzmir Turizm,  kurulduğu günden bu zamana kadar geçen süre zarfında daima kendisini yenilemiş ve her zaman daha iyi hizmeti sunmanın peşinde olmuştur.  Bu anlamda filosunu güçlendirmiş,  kaptan şoförlerine ve diğer personellerine kurumun misyon ve vizyonu doğrultusunda eğimler vererek marka imajını güçlendirmiştir. Ege bölgesinin önde gelen otobüs işletmeleri arasında yer alan İzmir Turizm, insana ve çevreye saygı odaklı yaklaşımıyla konuklarını rahat ve güvenli bir şekilde gitmek istedikleri yerlere taşımaktadır.

İzmir Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

İzmir Turizm tarafından yapılan seferlere baktığımızda, İstanbul, Antalya, İzmir, Manavgat, Gebze, Torbalı, Denizli, Tire, Uşak, Aydın, Bodrum, Salihli, Akhisar, Kuşadası, Afyon, Bursa, Alanya, Manisa ve Kula yerlere ağırlıklı olarak sefer düzenlendiğini görmekteyiz.

İzmir Turizm ile yapacağınız seyahatlerde İzmir - Bursa arası 5 saat, İzmir -  Ankara arası 8 saat 30 dakika, İzmir -  İstanbul arası 7 saat 30 dakika sürmektedir.

İzmir Turizm Neler Sunuyor?

Filosunda bulunan 20'den fazla otobüsle, sizlere en iyi hizmeti sağlayan İzmir Turizm,  Ege'nin muhteşem doğal ve tarihi güzellikleri içinde seyahat ederken, sizleri unutulmaz bir yolculuk deneyimine sürüklüyor. Koltuk arkasında bulunan kişiye özel TV ile istediğiniz film veya dizileri takip etme imkânına sahip olmaktasınız.  Kablosuz internet erişimi ile de özgür bir şekilde internette vakit geçirmenizi sağlıyor, deneyimli ve güzel yüzlü ekibiyle sizlere açık büfe servis ikramları sunuyor. Teknolojinin sunduğu bütün imkânlarla donatılan otobüsleri ile de güvenli seyahat etmenin keyfini sizlere yaşatıyor. İzmir Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

İzmir Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan İzmir Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. İzmir Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

İzmir Turizm Bilet Al

İzmir Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden İzmir Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

İzmir Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

İzmir Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Balıkesir Susurluk Yıldız Dinlenme Tesisleri, Denizli Pamukkale Tuna Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Manisa Su Dinlenme Tesisleri.

İzmir Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Müşteri memnuniyetine önem veren İzmir Turizm hakkında müşteriler tarafından yapılan yorumlar oldukça olumludur.  Personelinin sıcakkanlı olması, otobüslerin ferah ve konforlu olması, otobüslerin zamanında hareket etmesi gibi özellikleriyle İzmir Turizm beğenilen bir otobüs işletmesidir.