İstanbul Kale Seyahat Hakkındaki Bilgiler

İstanbul Kale Seyahat

Sadece Bilet Üzerinden İstanbul Kale Seyahat Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, İstanbul Kale Seyahat otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

İstanbul Kale Seyahat’i Yakından Tanıyalım

İstanbul Kalesi ismiyle 2010 yılında İstanbul'da hizmete açılan İstanbul Kale Seyahat,  yenilikçi ve değişime açık yapısıyla kısa zamanda bölgenin Lider otobüs firmaları arasında yerini almıştır. 350 araçtan oluşan dev bir filoya sahip olan İstanbul Kalesi Seyahat, Türkiye'nin birçok noktasına seferler düzenlemekte ve her yıl 2,5 milyondan fazla insanımıza  ulaşım hizmet sağlamaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropol şehirler başta olmak üzere yurdun dört bir yanına hizmet götüren İstanbul Kale Seyahat (İstanbul Kalesi) modern ve genç otobüsleri, deneyimli, güler yüzlü ve dinamik personeliyle sizlere en iyi hizmeti sunmanın çabası içindedir.

İstanbul Kale Seyahat Hangi Şehirlere Gidiyor?

İstanbul Kale Seyahat tarafından yapılan seferler arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Eskişehir, Adana, Samsun, Sakarya, Kayseri, Mersin, Kocaeli, Balıkesir, Denizli, Edirne, Bolu, Kütahya, Gaziantep, Isparta ve Karabük gibi şehirler en sık sefer yapılan yerlerdir.

İstanbul Kale Seyahat ile yapacağınız yolculuklarda İstanbul -  Alanya arası 13 saat 30 dakika, İstanbul  - Antalya arası 11 saat,  İstanbul - Ankara arası 6 saat sürmektedir.

İstanbul Kale Seyahat Neler Sunuyor?

Kendi sektöründe lider olma yolunda hızla ilerleyen İstanbul Kalesi Seyahat,  yolcularına konforlu ve güvenli bir şekilde, yolculuk etme imkanı sağlamaktadır.  Bu kapsamda otobüslerinde son teknoloji donanımlar bulunmakta,  deneyimli kaptan şoförler tarafından belirli bir hız limiti dahilinde güvenli yolculuklar gerçekleştirmektedir. İstanbul Kale Seyahat’in deneyimli personelleri, sizlere en iyi hizmeti sunmak için özveriyle çalışmaktadırlar. Yenilenen otobüslerde 2+1koltuk seçenekleri, koltuk arkası TV, sınırsız internet ve açık büfe zengin ikram servisi bulunmaktadır. İstanbul Kale Seyahat’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

İstanbul Kale Seyahat Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan İstanbul Kale Seyahat, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. İstanbul Kale Seyahat’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

İstanbul Kale Seyahat Bilet Al

İstanbul Kale Seyahat bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden İstanbul Kale Seyahat Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

İstanbul Kale Seyahat Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

İstanbul Kale Seyahat ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri,  Afyon Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri,  Denizli Kaptan Dinlenme Tesisleri .

İstanbul Kale Seyahat Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

İstanbul Kale Seyahat ile yolculuk yapan müşterilerin internet ortamında yaptıkları yorumlara baktığımızda firma ile ilgili olumlu izlenimlerde bulunduklarını söyleyebiliriz.  Özellikle personellerin ilgili ve özverili davranışları, otobüslerin kaliteli ve konforlu bir yapıda olması,  ikram servisinin iyi olması gibi özellikler sayılabilir.