Huzur Turizm Hakkındaki Bilgiler

Huzur Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Huzur Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Huzur Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Huzur Turizm’i Yakından Tanıyalım

1994 yılında Sivas'ta kurulan Huzur Turizm, konforlu ve güvenli bir seyahat imkanı sağlayan otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Yeni ve modern bir filoya sahip olan Huzur Turizm, Uzun yıllardır bu sektörde yer almanın verdiği deneyimle yoluna devam etmektedir. Firmanın büyümesindeki en temel sebeplerden birisi, yeniliklere açık bir vizyona sahip olması ve yatırımını insan odaklı olarak yaparak, etik değerlere sahip bir kurumsal marka olmasından dolayıdır. Deneyimli bir kadroya sahip olan Huzur Turizm, Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım hizmeti vermektedir.

Huzur Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Sivas Merkezli olarak hizmet veren ve birçok şehirde şubesi olan Huzur Turizm'in sefer yaptığı şehirler arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Sakarya, Konya, Bursa, Yozgat, Aksaray, Kırıkkale, Mersin, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli gibi yerler bulunmaktadır.

Huzur Turizm ile yapacağınız yolculuklarda Sivas - Kayseri arası iki buçuk saat, Sivas - Ankara arası 6,5 saat, Sivas - Antalya arası 14 saat, Sivas - İstanbul arası 13 buçuk saat sürmektedir.

Huzur Turizm Neler Sunuyor?

Huzur Turizm otobüslerinde sizlere özel hazırlanmış olan koltuk arkası TV ile isterseniz film ya da dizi izleyin, isterseniz müzik dinleyerek eğlenceli vakit geçirin. Bilgisayar veya mobil cihazlar için sınırsız internet erişimi sağlayarak yolculuğunuzun daha keyifli bir hale gelmesi sağlanmaktadır. Huzur Turizm filosunda bulunan  Mercedes Travego ve Setra gibi otobüs markalarıyla güvenli ve konforlu bir yolculuk imkanı sağlıyor. Yolculuğunuz boyunca yapılan içecek ve aperatif yiyecek ikramı sizi oldukça memnun edecektir. İkramda sunulan içecekler isteğinize göre dilerseniz sıcak, dilerseniz soğuk olarak sunulmaktadır. Geniş, ferah koltuklar, motor sesini içeri vermeyen bir tasarım, güler yüzlü yaklaşım, birbirinden güzel ikramlar sizi Huzur Turizm’in sürekli müşterisi haline getirecektir. Huzur Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Huzur Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Huzur Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Huzur Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Huzur Turizm Bilet Al

Huzur Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Huzur Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

 

Huzur Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Huzur Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Konya Seydişehir Günaydın Tesisleri, Düzce Kaynaşlı Akabe Dinlenme Tesisleri, Kırıkkale Gökyıldız Dinlenme Tesisleri, Aksaray Ağaçlı Dinlenme Tesisleri.

Huzur Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Huzur Turizm ile ilgili yolcular tarafından yapılan değerlendirmeler genellikle olumludur. Firmanın müşterilere verdiği hizmetin kalitesinden memnun olan yolcular özellikle personelin güler yüzlü yaklaşımı,  otobüslerin kalitesi ve şehir içi servis gibi imkanların bulunmasından dolayı Huzur Turizm’i beğendiklerini görmekteyiz.