Hedef Turizm Hakkındaki Bilgiler

Hedef Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Hedef Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Hedef Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Hedef Turizm’i Yakından Tanıyalım

2006 yılında Sivas merkezli olarak faaliyetlerine başlayan Sivas Hedef Turizm, yenilikçi uygulamalarıyla, sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Ulaşım ve turizm sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden,  teknoloji alanındaki ilerlemeleri, yolcuların kullanımına sunan, müşteri memnuniyeti ilkesiyle “müşteri her zaman haklıdır” anlayışına inanan,  yolcularının güvenli bir şekilde seyahat edebilmeleri için otobüslerde her türlü güvenlik önlemini dikkatli bir şekilde alan lider bir otobüs işletmesidir. Sivas Hedef Turizm, Sivas merkezli olarak yürüttüğü ulaşım hizmetlerini, bugün Türkiye'nin birçok noktasına yayarak,  daha geniş kitlelere ulaşmak için yatırımlarına devam etmektedir.

Hedef Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Hedef Turizm'in en sık sefer düzenlediği yerler arasında, Sivas, Ankara, Kayseri, Uşak Kırşehir, Kırıkkale, İstanbul, Yozgat, Akdağmadeni, Trabzon, Sorgun gelmektedir.

Sivas Hedef Turizm ile yapacağınız yolculuklarda Sivas Kayseri arası 3 saat, Kayseri -  Ankara arası 5 saat, Sivas -  Ankara arası 6 saat 30 dakika sürmektedir.

Hedef Turizm Neler Sunuyor?

Sivas Hedef turizmi marka haline getiren temel etkenlerin başında yenilikçi ve değişimleri açık bir anlayış bulunmaktadır. Eleştirel bir anlayışla eksiklerini gören ve bunları kısa zamanda düzelten Hedef Turizm, yolcularının beklentilerini karşılamak için onları ev sıcaklığı ortamında misafir etmektedir. Kişiye özel TV ve sınırsız internet erişimleri ile seyahatlerinizi eğlenceli ve keyifli bir hale getirirken, güler yüzlü personelin sizlere ikram ettiği atıştırmalıklar ve içecekler ile de damak tadınız lezzetlenecektir. Seyahatinizin sonunda yolculuğunuzun en iyi şekilde tamamlanması için şehir içi servis hizmeti sağlayan Hedef Turizm, gittikçe genişleyen hizmet ağı ve yenilenen otobüsleri ile hedeflerine doğru hızla devam etmektedir. Hedef Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Hedef Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Hedef Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Hedef Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Hedef Turizm Bilet Al

Hedef Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Hedef Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Hedef Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Hedef Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Kırşehir Mucur Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri.

Hedef Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Hedef Turizm ile ilgili müşterilerin yaptıkları yorumlar incelendiğinde, genellikle müşterilerin aldıkları hizmetten memnun kaldıklarını görmekteyiz Bunun nedeni ise Hedef Turizm’in güler yüzlü personelinin yolculara karşı olan saygılı yaklaşımları, otobüslerin temiz ve kaliteli olması, fiyatlarının uygun olması gibi nedenler sayılabilir.