Hatay Öztur Hakkındaki Bilgiler

Hatay Öztur

Sadece Bilet Üzerinden Hatay Öztur Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Hatay Öztur otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Hatay Öztur’i Yakından Tanıyalım

1996 yılında Hatay Antakya merkezde olarak kurulan Hatay Öztur Turizm, yurtiçi ve yurtdışı yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Yenilikçi bir vizyonla hareket eden Hatay Öztur Turizm, teknolojiyi yakından takip etmekte ve her geçen gün araç filosunu zenginleştirerek daha modern bir yapıya kavuşmaktadır. Mercedes Benz Travego marka otobüslerden oluşan 17 aracıyla,  sizleri huzurlu ve güvenli bir seyahat deneyimine çıkaran Hatay Öztur Turizm,  geçmişten gelen deneyimiyle yatırımlara devam etmekte ve hedeflerine doğru hızla yol almaktadır.

Hatay Öztur Hangi Şehirlere Gidiyor?

Hatay Öztur Turizm’in sefer düzenlediği yerler arasında, Hatay, Mersin,  Adana, Tarsus, Manavgat, Antalya, Silifke, Belen, Anamur, Kumluca, Kırıkhan, Erdemli, Serik bulunmaktadır.

Hatay Öztur Turizm ile yapacağınız yolculuklarda Hatay -  Adana arası 3 saat, Hatay -  Mersin arası 4 saat, Hatay -  Antalya arası 11 saat sürmektedir.

Hatay Öztur Neler Sunuyor?

Her yolcunun özel olduğunun farkında olan Hatay Öztur Turizm, kişiye özel olarak tasarlanmış olan koltuk arkası TV imkanıyla, yolcularının seyahat boyunca film ve dizi izlemelerine olanak sağlamakta, akıllı cihazların yaygınlaşmasıyla artık gündelik hayatın bir parçası haline gelen interneti seyahatiniz esnasında rahatça kullanabilmeniz için, sınırsız internet erişimi sağlamaktadır. Özel olarak seçilmiş olan güler yüzlü ve deneyimli personeli ile açık büfe sıcak soğuk içecekler ve tatlı atıştırmalıklar ile yolculuğunuzu daha da keyifli bir hale getiren Hatay Öztur Turizm, gücünü müşteri memnuniyetinden alan bir anlayışla sizlere aile sıcaklığı içinde hizmet vermeye devam etmektedir. Hatay Öztur’un sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Hatay Öztur Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Hatay Öztur, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Hatay Öztur’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Hatay Öztur Bilet Al

Hatay Öztur bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Hatay Öztur Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Hatay Öztur Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Hatay Öztur ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Mersin Erdemli Zirve Dinlenme Tesisleri, Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Adana Pozantı Taşpınar Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Sakarya İsmailoğlu Dinlenme Tesisleri.

Hatay Öztur Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Hatay Öztur Turizm ile yolculuk yapan müşterilerin internetteki yorumlarına baktığımızda genellikle olumlu yorumlar göze çarpmaktadır. Firmanın müşteri memnuniyeti ilkesine göre hareket etmesi, personelin saygılı ve güler yüzlü yaklaşımı, otobüslerin temiz ve ferah oluşu gibi nedenlerden dolayı müşteriler firmanın hizmetinden memnun olduklarını dile getirmektedirler.