Hatay Günsas Turizm Hakkındaki Bilgiler

Hatay Günsas Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Hatay Günsas Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Hatay Günsas Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Hatay Günsas Turizm’i Yakından Tanıyalım

Hatay Günsas Turizm, 1995 yılında kaliteli ve yenilikçi bir anlayışla şehirlerarası ve uluslar arası düzeyde yolcu taşımacılığı yapmak, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli geziler ve bayi organizasyonları gerçekleştirme hizmeti sağlamak amacıyla hizmete açılmıştır. Günümüzde 16 adet model Mercedes Travego ve Setra  marka otobüsleri ile genç bir  filoya sahip olan Hatay Günsas Turizm, sektörün öncü firmalarından birisi olarak yolcularına en kaliteli ve konforlu seyahat imkanı sağlamaktadır.

Hatay Günsas Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Hatay Günsas Turizm’in sefer yaptığı yerler arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, İskenderun, Bursa, Alanya, Bolu, Erzin, Kırıkhan, Manavgat, Ceyhan, Konya, Kütahya, Sakarya, Kocaeli, Afyon ve Gebze bulunmaktadır.

Hatay Günsas Turizm ile yapacağınız yolculuklarda Hatay -  Antalya arası 11 saat, Hatay -  Kütahya arası 14 saat, Hatay -  Bursa arası 16 saat, Hatay -  İstanbul arası 15 saat sürmektedir.

Hatay Günsas Turizm Neler Sunuyor?

Hatay Günsas Turizm ile yaptığınız yolculuklarda rahat bir şekilde yolculuğunuzu tamamlamanız için gerekli her türlü detay düşünülmüştür.  Her yolcunun kendini özel hissedebilmesi için koltuk arkası TV bulunmaktadır. Yolculuğunuz boyunca sıkılmamanız için sevdiğiniz dizileri ve filmleri buradan takip edebilirsiniz.  Hatay Günsas Turizm’i diğer firmalardan farklı kılan özelliklerin başında otobüslerin kalkış ve varis saatlerine dikkat etmesi,  sizleri konukları olarak görerek en iyi şekilde ağırlaması,  yolculuk sonunda sizleri şehir içi servisleri ile gideceğiniz noktaya en yakın yerlerde bırakmasıdır. Hatay Günsas Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Hatay Günsas Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Hatay Günsas Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Hatay Günsas Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Hatay Günsas Turizm Bilet Al

Hatay Günsas Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Hatay Günsas Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Hatay Günsas Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Hatay Günsas Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Manisa STR Dinlenme Tesisleri, Mersin Erdemli Zirve Dinlenme Tesisleri, Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Sakarya Parkshop Dinlenme Tesisleri, Adana Pozantı Taşpınar Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri.

Hatay Günsas Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Müşteri memnuniyetini sağlamak için elinden gelen bütün çabayı sarf eden Hatay Günsas Turizm ile yolculuk yapan müşteriler yaptıkları değerlendirmelerde firma hakkında olumlu yorumlarda bulunmuşlardır. Özellikle firmanın personelinin kalitesi, yapılan hizmetin müşterileri memnun etmesi, fiyatlarının uygun olması, otobüslerin temiz ve modern olması yolcular için olumlu bir özellik olmaktadır.