Hatay Güney Turizm Hakkındaki Bilgiler

Hatay Güney Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Hatay Güney Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Hatay Güney Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Hatay Güney Turizm’i Yakından Tanıyalım

Hatay Güney Turizm 2005 yılında Hatay merkezli olarak müşterilerine en kaliteli yolcu taşımacılığı hizmeti vermek amacıyla faaliyete geçmiştir. Müşteri memnuniyeti ilkesine göre hareket eden firma, günümüzde bölgenin en tanınmış otobüs işletmeleri arasında yer almaktadır. İnsana değer veren bir yaklaşımla yola çıkan Hatay Güney Turizm, lüks güvenli ve konforlu otobüsleri, seçkin ve deneyimli kadrosuyla sizleri ev ortamı rahatlığı içerisinde sevdiklerinizle kavuşturuyor.

Hatay Güney Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Hatay Güney Turizm’in sefer düzenlediği şehirler arasında Sakarya, Gebze, Hatay, İstanbul Ankara, Aksaray, Kocaeli, Adana ve İskenderun başta gelmektedir.

Hatay Güney Turizm ile yapacağınız yolculuklarda Hatay -  Ankara arası 9 saat, Sakarya -  Hatay arası 13 saat 30 dakika, İskenderun -  İstanbul arası 18 saat 30 dakika sürmektedir.

Hatay Güney Turizm Neler Sunuyor?

Müşterilerin beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek için sürekli olarak en yeni teknolojileri takip etmekte ve bunları sizlerin daha rahat yolculuk edebilmeniz için otobüslerde hizmetinize sunmaktadır.  Hatay Güney Turizm, yolcu güvenliği açısından otobüslerinde belirli bir hız limitini aşmamakta, ayrıca her yolcuya ferdi kaza sigortası uygulayarak onlara verdiği değeri göstermektedir. Uzun yollarda sıkılmamanız için sizlere kişisel TV hizmeti sağlamakta,  mobil cihazlarınızdan ya da dizüstü bilgisayarınızdan sınırsızca internete erişebilmeniz için de, gerekli bütün olanakları sağlamaktadır.  Güler yüzlü personeliyle sunduğu çeşitli ikramlar ile de yolculuğunuzu daha renkli ve keyifli bir hale dönüştürüyor. Hatay Güney Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Hatay Güney Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Hatay Güney Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Hatay Güney Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Hatay Güney Turizm Bilet Al

Hatay Güney Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Hatay Güney Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Hatay Güney Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Hatay Güney Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Düzce Kaynaşlı Tursan Dinlenme Tesisleri, Adana Pozantı Taşpınar Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri.

Hatay Güney Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Hatay Güney turizm ile ilgili olarak olumlu yorumlar hizmet kalitesinden memnun olan müşteriler özellikle bilet fiyatlarını ekonomik olması ve otobüslerin konforlu olmasından dolayı memnun olduklarını ifade etmişlerdir.