Has Turizm Ltd. Hakkındaki Bilgiler

Has Turizm Türkiye'nin en eski seyahat firmalarından biri. Kökenleri Cumhuriyet'in ilk dönemlerine kadar uzanan Has Turizm, bugün hem Türkiye'de hem de uluslararası arenada kalitesiyle öne çıkan bir seyahat firması. Hatay merkezli kurulan Has Turizm, seferleri ile bugün ülkenin pek çok bölgesine ve pek çok yurt dışı destinasyona yüksek nitelikli ulaşım hizmeti sağlıyor.

 

Bir dönem Hac ulaşımı konusunda uzmanlaşan firma, artık uluslararası yolcu taşımacılığında da iddialı. Dünya çapında ödüllere sahip olan firma, özellikle Arap Yarımadası, Rusya, Yemen ve Bulgaristan gibi rotalarda uzun yıllardır ciddi deneyimler edinmiş durumda. Bu ülkelerde başarıları, üstün hizmet kalitesi ile öne çıkıyor ve beğeni topluyor. "Yemen'den Sibirya'ya" sloganını kullanan Has Turizm, kalitesini ve markasını büyük bir gururla farklı ülkelere ulaştırıyor. Rusya'daki şirketi Hastur kısa süre önce ikinci kez Rusya ulaşım sektörünün önemli ödülü "Altın At Arabası"na layık görüldü. Başarılarının karşılığı olan ödüllere alışkın olan Has Turizm, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin Üstün Hizmet Ödülü'nün de sahibi.

Her yere gitmek mümkün

Kurumsal taşımacılık konusunda da uzman olan Has Turizm, ulaşım sektörünün farklı alanlarındaki deneyimlerini müşterilerine daha nitelikli hizmet sunmak üzere kullanıyor. Firmanın Türkiye sınırları içinde de yaygın bir sefer ağı bulunuyor. Ülke içinde Akdeniz, Ege, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinde önemli il ve ilçelere, yoğun biçimde Has Turizm seferleri düzenleniyor. Türkiye'nin hemen her bölgesine sık aralıklarla sefer düzenleyen firma, özellikle doğduğu topraklar olan Çukurova bölgesindeki sefer rotalarında hemen her saat otobüs kaldırıyor.

Uzman firma, yüksek memnuniyet

En son teknolojinin bulunduğu, modern ve rahat otobüsleri ile ülkenin dört bir köşesine ulaşan Has Turizm ucuz bilet seçenekleriyle de tercih ediliyor. Has Turizm seferleri misafirlere gösterilen özen, sağlanan konfor ve üstün kaliteli hizmet anlayışı ile de tercih ediliyor. Özenle seçilmiş personelinin güler yüzlü hizmet anlayışı firmanın olmazsa olmaz özelliklerinden.

 

Yeni model araçlarını zengin araç içi aksesuarlar ile donatan firma otobüslerinde internet, televizyon ve radyo yayınları, şarj için prizler ve araçlara göre değişen ekstra özellikler yer alıyor. Güler yüzlü personeli yolculukların keyifli geçmesini sağlıyor.

Üstün teknoloji ile huzurlu yolculuk

Has Turizm otobüslerinin kalitesi ve yeniliği ile de göz dolduruyor. Firma modern otobüslerinde 2+1 ve 2+2 koltuk tasarımına sahip özel modelleriyle her tercihe uygun seçenekler sağlıyor. Has Turizm otobüsleri en kaliteli otobüs markalarının farklı modellerinden oluşuyor. Ful donanımlı otobüslerde her türlü teknolojik avantajın yanında ikram kalitesi de beğeniliyor. Yenilenmiş araçlarında, tümü kullanılabilir durumdaki koltuk arkası özellikleriyle eğlenceli bir yolculuk vaat ediyor.

Yüksek kalitede hizmet

Has Turizm seferleri seçilen mola yerleri ile de yolcuları memnun ediyor. Firmanın özenli seçimleri mola yerleri, özel terminaller, yolcu transfer noktaları ve servis ağı ile misafirlerine yüksek kalitede hizmet sağlıyor. Seyahat ve kültür dergileri arasında özel bir yeri bulunan Has Seyahat Dergisi, Has Turizm tarafından çıkarılıyor ve müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Ucuz bilet, kolay rezervasyon

Has Turizm rezervasyon kolaylıklarıyla da öne çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla Has Turizm rezervasyon ile ilgili her türlü işlem kolaylıkla yapılabiliyor, Has Turizm ucuz otobüs bileti seçenekleriyle satın alma yapılabiliyor. Has Turizm ucuz bilet kolaylığının yanı sıra ihtiyaç halinde bilet iptal ve iadesi açısından da kolaylıklar sunuyor.

Has Turizm rezervasyon sırasında seçenekleri kolaylıkla görmeniz, saatleri karşılaştırmanız ve size en uygun seferi seçmeniz için pratik kolaylıklar da sağlıyor. hizlibilet.com sitesi ucuz bilet seçenekleri kadar, özel kampanyalar ve bilgilendirme avantajlarıyla da yanınızda.