Has Turizm Ltd. Hakkındaki Bilgiler

Has Turizm Ltd.

Sadece Bilet Üzerinden Has Turizm Ltd. Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Has Turizm Ltd. otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Has Turizm Ltd.’i Yakından Tanıyalım

1952 yılında Hatay ilinde yolcu taşımacılığı alanında hizmet vermek için kurulan Has Turizm,  yenilikçi yaklaşımlarıyla sürekli büyüme odaklı olarak çalışmış ve başarılı olmuştur.  70'li ve 80'li yıllarda özellikle Hac Turizmi alanında Arap ülkelerinde yoğun şekilde yolcu taşıyan Has Turizm, böylece yurtdışı yolcu taşımacılığı alanında deneyim kazanmış ve bu deneyimini geliştirerek bugün sadece Arap ülkelerine değil Rusya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan gibi birçok farklı ülkede yolcu taşımacılığı sunan bir marka haline dönüşmüştür. Türkiye içinde de birçok noktaya ulaşım hizmeti sağlayan Has Turizm, geçmişten geleceğe uzanan deneyimiyle, siz değerli müşterilerine en konforlu ve rahat yolculuk hizmeti sağlamakta ve hedeflerine doğru hiç durmadan yol almaktadır.

Has Turizm Ltd. Hangi Şehirlere Gidiyor?

Has Turizm'in en çok sefer düzenlediği şehirler arasında Adana, Hatay, Mersin, Gaziantep, Ankara, İstanbul, Kayseri, Afyon, Isparta, Muğla, İzmir, Aksaray, İskenderun, Samsun, Niğde, Konya, Denizli, Antalya, Sivas gibi yerler bulunmaktadır.

Has Turizm ile yapacağınız seyahatlerde,   Hatay -  Adana arası 3 saat, Hatay -  Mersin arası 4 saat, Hatay -  Ankara arası 8 saat 30 dakika, Hatay -  İstanbul arası 15 saat sürmektedir.

Has Turizm Ltd. Neler Sunuyor?

Hizmet içi eğitimlerle olgunlaşan personelini, güler yüzlü bir yaklaşımla sizlerle buluşturan Has Turizm,  genç ve modern otobüs filosuyla da kalitesini ortaya koymaktadır. Has Turizm ile artık yolculuklar zahmetli olmaktan çıkıyor,  hem keyifli, hem de eğlenceli bir hale geliyor.  Özellikle her koltuk arkasında bulunan kişisel TV ve sınırsız internet keyfi ile yolculuklar bambaşka bir hale geliyor.  Seyahatiniz boyunca sizlere özverili şekilde hizmet eden personelleriyle, kendinizi özel hissedeceksiniz.  Türkiye'nin en büyük ulaşım firmaları arasında yer alan Has Turizm ile henüz tanışmadıysanız şimdi tam zamanı! Has Turizm Ltd.’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Has Turizm Ltd. Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Has Turizm Ltd., ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Has Turizm Ltd.’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Has Turizm Ltd. Bilet Al

Has Turizm Ltd. bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Has Turizm Ltd. Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Has Turizm Ltd. Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Has Turizm Ltd. ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Afyon Kaptan Dinlenme Tesisleri, Manisa STR Dinlenme Tesisleri, Konya Şapçı Dinlenme Tesisleri, Mersin Ağaçlı Dinlenme Tesisleri, Yozgat Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Samsun Terme Ulusoy Dinlenme Tesisleri, Bolu Köroğlu Park Dinlenme Tesisleri, Konya Demireller Dinlenme Tesisleri, Erzincan Refahiye Dadaş Dinlenme Tesisleri, Sivas Cinpolat Dinlenme Tesisleri, Adıyaman Park Ulu Dinlenme Tesisleri.

Has Turizm Ltd. Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Has Turizm kurumsal bir marka imajı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın getirisi olarak müşteriler tarafından olumlu dönüşler yapılmaktadır.  İnternet sitelerindeki yorumlara bakıldığında Has Turizm personelinin, müşterilere karşı ilgi ve alaka ile yaklaşımı, otobüslerinin modern ve kaliteli olması, şehir içi servis imkanlarını bulunması gibi özelliklerden dolayı tavsiye edilen bir otobüs işletmesi olmuştur.