Has Turizm A.Ş. Hakkındaki Bilgiler

Has Turizm A.Ş.

Sadece Bilet Üzerinden Has Turizm A.Ş. Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Has Turizm A.Ş. otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Has Turizm A.Ş.’i Yakından Tanıyalım

Geçmişi yüzyıldan öncesine dayanan, taşımacılık sektöründe bugün lider bir firma halinde hizmetlerine devam eden Has Turizm, 1952 yılında o dönemin şartları içerisinde Antakya, Adana, Mersin arasında ilk seferlerini yaparak yolcu taşımacılığı alanında faaliyetlerine başlamıştır. 1970'li yıllarda özellikle Hac Turizmi için yolcu taşımacılığı yapan şirket zamanla kurumsallaşarak yurtiçinde ve yurtdışında birçok lokasyona hizmet sağlayan uluslararası bir otobüs işletmesi haline dönüşmüştür.  Has Turizm’in bu başarısının altında yatan temel etken daima yenilikleri kucaklayan ve değişime ayak uyduran bir altyapıya sahip olmasıdır.  Bu vizyonla hedeflerine yürüyen Has Turizm, günümüzde Türkiye'nin en modern ve seçkin otobüs filosuna sahip firmaları arasında olup,  yolcu taşımacılığı alanında %100 müşteri memnuniyeti ilkesine göre hareket ederek kaliteli ve konforlu bir seyahat imkanı sunmaktadır.

Has Turizm A.Ş. Hangi Şehirlere Gidiyor?

Has Turizm'in en çok sefer düzenlediği şehirler  arasında Adana,  Hatay, Mersin, Gaziantep, Ankara, İstanbul, Kayseri, Afyon, Isparta, Muğla, İzmir, Aksaray, İskenderun, Samsun, Niğde, Konya, Denizli, Antalya, Sivas gibi yerler bulunmaktadır.

Has Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Hatay -  Adana arası 3 saat, Hatay -  Mersin arası 4 saat, Hatay -  Ankara arası 8 saat 30 dakika, Hatay -  İstanbul arası 15 saat sürmektedir.

Has Turizm A.Ş. Neler Sunuyor?

Kalite odaklı çözümler sunan Has Turizm,  yolcularına güvenli, huzurlu ve konforlu bir seyahat imkanı sağlamaktadır Bu amaçla sürekli olarak yeni yatırımlara giden Has Turizm otobüs filosunu güncel tutmaktadır. Deneyimli uzman kaptan şoförleriyle ve güler yüzlü eğitim ile seçkin personeliyle sizlere en kaliteli seyahat hizmeti sunan Has Turizm otobüslerde güvenli şekilde yolculuk edebilmeniz için hız sınırlaması uygulamakta, her yolcu için emniyet kemeri bulundurmakta ve her türlü kazaya karşı yolcularını sigortalamaktadır.  Yolculuk esnasında sizlere ikram edilen sıcak ve soğuk içecekleri ve aperatif menüsüyle damak tadınıza hitap ederken, koltuk arkası TV ve internet imkânlarıyla da yolculuğunuzu daha eğlenceli bir boyuta taşınmasını sağlıyor. Has Turizm, Türkiye'nin dört bir yanına ve Romanya Bulgaristan Rusya ve Arap ülkeleri gibi birçok noktaya seferler düzenleyerek kalitesi ortaya koymaktadır. Has Turizm A.Ş.’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Has Turizm A.Ş. Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Has Turizm A.Ş., ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Has Turizm A.Ş.’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Has Turizm A.Ş. Bilet Al

Has Turizm A.Ş. bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Has Turizm A.Ş. Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

 

Has Turizm A.Ş. Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Has Turizm A.Ş. ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Afyon Kaptan Dinlenme Tesisleri, Manisa STR Dinlenme Tesisleri, Konya Şapçı Dinlenme Tesisleri, Mersin Ağaçlı Dinlenme Tesisleri, Yozgat Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Samsun Terme Ulusoy Dinlenme Tesisleri, Bolu Köroğlu Park Dinlenme Tesisleri, Konya Demireller Dinlenme Tesisleri, Erzincan Refahiye Dadaş Dinlenme Tesisleri, Sivas Cinpolat Dinlenme Tesisleri, Adıyaman Park Ulu Dinlenme Tesisleri.

Has Turizm A.Ş. Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Has Turizm kurumsal bir marka imajı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın getirisi olarak müşterileri tarafından olumlu dönüşler yapılmaktadır.  İnternet sitelerine bakıldığında Has Turizm personelinin müşterilere karşı ilgi ve alaka ile yaklaşımı, otobüslerinin modern ve kaliteli olması, şehir içi servis imkanlarının bulunması gibi özelliklerden dolayı tavsiye edilen bir otobüs işletmesi olmuştur.