Has Bulgaristan Hakkındaki Bilgiler

Has Bulgaristan Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Has Bulgaristan Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Has Bulgaristan Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Has Bulgaristan Turizm’i Yakından Tanıyalım

Has Turizm 1952'de kurulduğundan bu yana, gösterdiği olağanüstü başarı ile Türkiye’nin en büyük otobüs şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Günümüzde üç kıtada yük ve yolcu taşımacılığı hizmetleri sağlayan Has Turizm, Türkiye'nin bütün noktalarına sağladığı ulaşım hizmetleri dışında Romanya, Bulgaristan, Rusya, Yemen gibi farklı ülkelere de taşımacılık hizmetleri sağlamayı başlamıştır. Has Turizm'in bu başarısının altında merkezine insanı alan ve her zaman en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğunun farkında olan bir anlayış yatmaktadır.  Bu bağlamda personelini en iyi şekilde yetişecek eğitimlere tabi tutan Has Turizm yeniliğin ve değişimin öncüsü olarak da teknolojiyi yakından takip etmekte ve gelecekteki hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmaya çalışmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında kazandığı ödüllerle kurumsal bir marka olduğunu defalarca tüm dünyaya ispat etmiştir.

Has Bulgaristan Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Has Bulgaristan Turizmin Bulgaristan'a düzenlediği seferler Hatay merkezli olarak, Adana, Ankara, İstanbul ve Sofya güzergahları olacak şekilde yürütülmektedir. İstanbul’dan Sofya’ya her gün iki sefer düzenlenmektedir.  Aynı şekilde Sofya'dand İstanbul'da günde 2 defa sefer düzenlenmektedir. Sofya -  İstanbul arası 550 kilometre, Hatay -  Sofya arası ise 1700 kilometredir.

Has Bulgaristan Turizm ile yapacağınız yolculuklarda İstanbul -  Sofya arası yaklaşık 7,5 saat sürmektedir.

Has Bulgaristan Turizm Neler Sunuyor?

Has Bulgaristan Turizm, Mercedes Travego model lüks ve güvenli araçlarıyla sizleri sevdiklerinize ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır. 2+1 koltuk düzenindeki otobüsleriyle kendinizi daha ferah ve rahat hissedeceksiniz.  Seyahatiniz esnasında daha rahat uyuya bilmeniz için baş yastığı bulunmaktadır. Yolculuğunuza daha eğlenceli bir hale dönüştüren koltuk arkası TV ile sevdiğiniz filmleri veya dizileri kaçırmayacaksınız. Güler yüzlü Has Turizm personelinin sizlere ikram ettiği birbirinden lezzetli aperatifler ve içecekler ile yolculuğunuz daha lezzetli bir hale gelecek ve sınırsız internet erişim imkanı ile, sanal dünyada dilediğiniz gibi özgürce gezinebileceksiniz. Has Bulgaristan Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Has Bulgaristan Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Has Bulgaristan Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Has Bulgaristan Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Has Bulgaristan Turizm Bilet Al

Has Bulgaristan Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Has Bulgaristan Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Has Bulgaristan Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Has Bulgaristan Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Bolu Köroğlu Dinlenme Tesisleri, Aksaray Ağaçlı Dinlenme Tesisleri, Edirne Arslanlı Dinlenme Tesisleri.

Has Bulgaristan Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Her anlamda kurumsal da yakalamış bir firma olan Has Turizm müşteri memnuniyeti ilkesine %100 riayet ederek konuklarının seyahatlerinden memnun şekilde ayrılmaları için her türlü hizmeti sunmaktadır.  Müşteri hizmetleri departmanı ile de,  müşterilerinin yaşadıkları sıkıntılara hızlı bir şekilde müdahale eden Has Turizm, konforlu ve güvenli bir yolculuk hizmeti sağladığı için internet ortamında en beğenilen ve tavsiye edilen otobüs işletmeleri arasındadır.