Has Bingöl Hakkındaki Bilgiler

Has Bingöl Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Has Bingöl Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Has Bingöl Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Has Bingöl Turizm’i Yakından Tanıyalım

Bingöl merkezli olarak 2005 yılında hizmet  vermeye başlayan Has Bingöl Turizm, hızlı bir şekilde büyüme trendini yakalamış, sektörün yenilikçi ve değişimleri yakından takip eden şirketlerinden birisi olmuştur.  Teknolojinin bütün imkânlarıyla donatılmış olan genç ve modern bir filoya sahip olarak bugün yaklaşık 30 araçtan oluşan  bir otobüs işletmesidir. Güler yüzlü ve dinamik ekibiyle siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın peşindedir. Has Bingöl Turizm ile güvenli ve konforlu bir yolculuk sizleri bekliyor.

Has Bingöl Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Has Bingöl Turizm’in en çok sefer yaptığı yerler arasında Bingöl, Gaziantep, Osmaniye, Mersin, Ordu, İskenderun, Adana, Kars, Hatay, Erzurum, Bayburt, Trabzon, Malatya, Şanlıurfa, Ankara, Gümüşhane ve Ardahan gelmektedir.

Has Bingöl ile yapacağınız yolculuklarda Bingöl -  Erzurum arası 3 saat, Diyarbakır -  Erzurum arası 8 saat, Malatya -  Erzurum arası 6 saat, Erzurum -  Gaziantep arası 10 saat 30 dakika sürmektedir.

Has Bingöl Turizm Neler Sunuyor?

Yolculuğunuz esnasında rahat etmeniz için her türlü detay düşünülmüştür.  Bu amaçla kişiye özel koltuk arkası TV ile dilediğiniz televizyon kanalını seyredebilir, en güzel filmleri izleyebilir ya da  en sevdiğiniz parçaları dinleyebilirsiniz.  Seyahatiniz esnasında sizlere özel olarak ikram edilen aperatif menüler ve sıcak ve soğuk içeceklerle ağzınız tatlanacak, personelin sıcak ilgisi ve alakası karşısında kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Güvenlik açısından son teknoloji fren sistemleri ile donatılmış olan otobüslerde her yolcuya özel olarak konulan emniyet kemeri ve otobüslerdeki hız sınırı limitiyle daha güvenli bir yolculuk sizleri bekliyor.

Has Bingöl Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Has Bingöl Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Has Bingöl Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Has Bingöl Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Has Bingöl Turizm Bilet Al

Has Bingöl Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Has Bingöl Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Has Bingöl Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Has Bingöl Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Düzce Kaynaşlı Tursan Dinlenme Tesisleri, Mersin Erdemli Zirve Dinlenme Tesisleri, Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Kahramanmaraş Ulu Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Konya Akşehir Özkan Dinlenme Tesisleri, Manisa Egemen Dinlenme Tesisleri, Malatya Kale Dinlenme Tesisleri, Sivas Gölpınar Dinlenme Tesisleri, Kırşehir Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri.

Has Bingöl Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Has Bingöl Turizm ile ilgili İnternet ortamında yapılan yorumları incelediğimizde müşterilerin çoğunun firma ile ilgili görüşlerinin olumlu olduğunu görmekteyiz. Özellikle personelin ilgi ve alakasını yeterli olması,  otobüslerin temiz ve konforlu oluşu, kalkış ve varış saatlerinde gecikme yaşanmaması müşterilerin firma ile ilgili en beğendiği yönleridir.