Gürkök Gezer Turizm Hakkındaki Bilgiler

Gürkök Gezer Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Gürkök Gezer Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Gürkök Gezer Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Gürkök Gezer Turizm’i Yakından Tanıyalım

1989 yılında İstanbul ve Kargı arasında ulaşım hizmeti sağlamak amacıyla  kurulan Gürkök Gezer Turizm yenilikçi ve dinamik bir ekiple sürdürdüğü hizmetlerinde müşteri memnuniyetini yakalamanın haklı gururunu yaşamaktadır Bugün filosunda bulunan 7 adet genç otobüsle sizlere konforlu, güvenli ve huzurlu bir seyahat imkanı sağlamaktadır. Teknolojinin bütün imkanları ile donatılmış olan bu otobüslerle seyahat ederken doğru otobüs firmasını seçtiğinizi anlayacaksınız.

Gürkök Gezer Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Gürkök Gezer Turizm tarafından yapılan seferlere baktığımızda en çok İstanbul, Kargı, Ilgaz, Gebze, Bolu, Sakarya, Kocaeli, Düzce, Tosya, Kurşunlu gibi yerlere seferler düzenlendiğini görmekteyiz.

Gürkök Gezer Turizm ile yapacağınız yolculuklarda İstanbul -  Bolu arası 4 saat 30 dakika, İstanbul -  Kurşunlu arası 8 saat, Kargı -  İstanbul arası 10 saat, Ilgaz - İstanbul arası 8 saat sürmektedir.

Gürkök Gezer Turizm Neler Sunuyor?

Konuklarına en iyi şekilde hizmet vermenin peşinde olan Gürkök Gezer Turizm bu amaçla sürekli olarak filosunu yenilemektedir.  Gerekli eğitimler verilerek yetiştirilmiş olan uzman personelin eşliğinde sizlere sunulan güler yüzlü hizmetle tanıştığınızda firmanın kalitesini sizde fark edeceksiniz.  Standartları zorlayan bir hizmet anlayışıyla sizlere yaklaşan Gürkök Gezer Turizm koltuk arkası TV, sınırsız internet ve açık büfe ikram servisleri ile sizlerin çok lezzetli ve keyifli bir yolculuğun içinde olmanızı sağlıyor. Rahat ve geniş koltuk seçenekleri ile konforu sağlarken,   güvenliğiniz için de otobüslerde uyguladığı hız limiti sınırı ve emniyet kemeri seçenekleriyle sizlere verdiği değeri bir kez daha gösteriyor. Gürkök Gezer Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Gürkök Gezer Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Gürkök Gezer Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Gürkök Gezer Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Gürkök Gezer Turizm Bilet Al

Gürkök Gezer Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Gürkök Gezer Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Gürkök Gezer Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Gürkök Gezer Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Düzce Kaynaşlı Bozbey Dinlenme Tesisleri, Çankırı Ilgaz Doğruyol Dinlenme Tesisleri.

Gürkök Gezer Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Gürkök Gezer Turizm hakkında yapılan yorumlara baktığımızda firmanın müşterilerine sunduğu hizmetin müşteriler tarafından beğenildiğini ve firma hakkında olumlu yorumlar yapıldığını görmekteyiz. Özellikle personelin ilgili yaklaşımı, fiyatların uygunluğu, otobüslerin temizliği ve konforu en beğenilen özellikleri arasında yer almaktadır.