Güney Akdeniz Hakkındaki Bilgiler

Güney Akdeniz Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Güney Akdeniz Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Güney Akdeniz Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Güney Akdeniz Turizm’i Yakından Tanıyalım

1974 yılında Antalya merkezli olarak kurulan Güney Akdeniz Seyahat, hızlı bir şekilde büyümüş ve günümüzde yüze yakın otobüsle 50'den fazla noktaya sefer düzenleyen dev bir otobüs şirketi haline dönüşmüştür.  Firmanın büyümesinin temelinde insana verdiği değer, sürekli kendini yenilemesi ve değişime ayak uydurması,  teknolojiyi yakından takip etmesi gibi önemli etkenler bulunmaktadır. Akdeniz Bölgesi'nin en büyük seyahat firmaları arasında yer alan Güney Akdeniz Seyahat sizleri konforlu ve huzurlu bir yolculuğa çağırıyor.

Güney Akdeniz Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Güney Akdeniz Seyahat tarafından yapılan seferlere bakıldığında en çok Antalya, Mersin, Hatay, Adana, İstanbul, Ankara, İzmir, Tarsus, Anamur, Denizli, Erdemli, Aydın, Burdur, Manavgat, İskenderun gibi yerler gelmektedir.

Güney Akdeniz Seyahat ile yapacağınız yolculuklarda Antalya -  İzmir arası 7 saat, Antalya -  Ankara arası 8 saat, Antalya -  Mersin arası 11 saat, Antalya -  Adana arası 12 saat sürmektedir.

Güney Akdeniz Turizm Neler Sunuyor?

2+1 koltuklara sahip geniş ve rahat otobüslerde geniş ekran LCD TV’lerde film ve dizi izlemenin keyfini yaşayabilir, mp3 kulaklıkla en sevdiğiniz müzikleri özgürce dinleyebilirsiniz. Akdeniz bölgesinin eşsiz doğal güzellikleri arasında, kahvenizi yudumlarken, huzurlu bir yolculuğun tadına varacaksınız. Seyahatiniz boyunca size sunulan açık büfe ikram servisi ve sınırsız internet imkanı ile artık yolculuklarınız çok daha renkli hale geliyor. Kalitenin değişmez adresi olan Güney Akdeniz Seyahat ile benzersiz bir yolculuğa ne dersiniz? Güney Akdeniz Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Güney Akdeniz Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Güney Akdeniz Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Güney Akdeniz Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Güney Akdeniz Turizm Bilet Al

Güney Akdeniz Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Güney Akdeniz Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Güney Akdeniz Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Güney Akdeniz Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Sakarya Pamukova Metin Tesisleri, Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Mersin Yanışlı Ağaçlı Dinlenme Tesisleri.

Güney Akdeniz Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Güney Akdeniz Seyahat ile ilgili yolcular tarafından yapılan değerlendirmelere baktığımızda internette çok olumlu görüşlere rastlamaktayız Bunun nedeni ise firmanın müşteri memnuniyetine çok önem vermesi, otobüslerin temiz ve kaliteli oluşu, personelin güler yüzlü ve deneyimli olması, bilet fiyatlarının ekonomik olması gibi nedenler gelmektedir.