Gülen Turizm Hakkındaki Bilgiler

Gülen Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Gülen Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Gülen Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Gülen Turizm’i Yakından Tanıyalım

2000 yılında Yozgat merkezli olarak açılan Gülen Turizm, teknolojiyi yakından takip eden yenilikçi ve değişimi kucaklayan bir anlayışla büyümesini sürdürmüş ve günümüzde geniş bir hizmet ağında ulaşım hizmeti sağlayan bir marka haline gelmiştir.  2+1 geniş ve rahat koltuklara sahip otobüsleri ile sizlere konforlu bir yolculuk imkanı sağlıyor. Her türlü teknolojik donanıma sahip olan modern otobüsleri ile sizlere güvenli huzurlu ve keyifli bir yolculuk deneyimi yaşatmaktadır.

Gülen Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Gülen Turizmin en çok sefer yaptığı güzergahlar arasında Yozgat, Sorgun, Aksaray, Amasya, Bodrum, Çarşamba, İstanbul, Çorum, Denizli, Edremit, Eskişehir, Ankara, Gebze, İzmit, Kırıkkale, Antalya, Kırşehir, Konya, Manavgat, Bursa, Milas, Nazilli, Sakarya, Kayseri, Samsun, Söke, Suluova, İzmir, Turhal, Zile bulunmaktadır.

Gülen turizm ile yaptığınız yolculuklarda Yozgat -  Ankara arası 3 saat 30 dakika, Yozgat -  İstanbul arası 10 saat sürmektedir.

Gülen Turizm Neler Sunuyor?

Uzun otobüs yolculuklarında rahat bir şekilde yolculuk etmeniz için koltuk arkası TV ile film ve dizi izleyebilir ya da müzik dinleyebilirsiniz. Bunun yanında sınırsız internet erişimi ile artık upuzun yollar size gayet kısa gelecek.  Kahvenizi yudumlarken en tatlı atıştırmalıklar ile damak tadınıza hitap ediyor. Güvenli bir yolculuk için otobüslerinde bilgisayar destekli güvenlik yazılımları kullanan ve belirli bir hız sınırını aşmayan Gülen Turizm ile artık konforlu ve huzurlu yolculuklar sizleri bekliyor. Gülen Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Gülen Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Gülen Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Gülen Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Gülen Turizm Bilet Al

Gülen Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Gülen Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Gülen Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Gülen Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Yozgat Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Başkent Mola Park Tesisleri.

Gülen Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Gülen turizm ile ilgili olarak yapılan yorumlara bakıldığında yolcuların seyahatlerinde memnun kaldıklarını ve otobüs firmasını tavsiye ettiklerini görmekteyiz.