Fındıkkale Turizm Hakkındaki Bilgiler

Fındıkkale Turizm

Sadece Bilet Üzerinden Fındıkkale Turizm Otobüs Bileti Almak Çok Kolay!

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı www.sadecebilet.com üzerinden, Fındıkkale Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Fındıkkale Turizm’i Yakından Tanıyalım

1986 yılında Giresun merkezli olarak faaliyetlerine başlayan Fındıkkale Turizm günümüzde 120'den fazla genç ve modern otobüsüyle sizleri Karadeniz'in eşsiz doğal güzellikleri içinde konforlu ve huzurlu bir yolculuğa davet ediyor.  Kurulduğu günden bu zamana kadar kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Fındıkkale Turizm bugün müşterilerin en beğendiği Lider otobüs işletmeleri arasındadır. İnsana değer veren bir yaklaşım ile hareket eden Fındıkkale Turizm, ticari kaygıların ötesinde bir şekilde sizleri güvenli bir şekilde sevdiklerinize ulaştırmanın en değerli hizmet olduğuna inanmaktadır Bu amaçla tüm güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiş olan otobüslerde deneyimli kaptanlar eşliğinde huzurlu bir yolculuk imkanı bulacaksınız.

Fındıkkale Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Fındıkkale Turizm başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere, Eskişehir, Samsun, Bursa, Giresun, Çorum, Ordu, Samsun, Fatsa, Ünye, Tirebolu, Çarşamba, Merzifon, Havza, Gebze gibi yerlere seferler düzenlemektedir.

Fındıkkale Turizm ile yapacağınız yolculuklarda Giresun -  Ankara arası 9 saat 30 dakika, Ankara -  Samsun arası 6 saat, İstanbul -  Giresun arası 15 saat 30 dakika sürmektedir.

Fındıkkale Turizm Neler Sunuyor?

Genç bir otobüs filosuna sahip olan Fındıkkale Turizm, teknolojiyi yakından takip etmekte ve kendisini sürekli geliştirmektedir. Bu anlamda otobüslerde her koltuk arkasında kişiye özel olan TV,  dizüstü bilgisayar ve mobil telefonlar için sınırsız internet erişimi sağlanmaktadır Böylece yolculuklarınız daha keyifli ve eğlenceli bir boyuta geçmektedir Elbette keyifli atıştırmalıklar ve sıcak soğuk içecekler de unutulmuyor. Güler yüzlü personelin sizlere her türlü hizmet için hazır da beklediği Fındıkkale Turizm ile sizler de kendinize özel hissetmeye ne dersiniz?

Fındıkkale Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Fındıkkale Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Fındıkkale Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Fındıkkale Turizm Bilet Al

Fındıkkale Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız  www.sadecebilet.com üzerinden Fındıkkale Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Fındıkkale Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Fındıkkale Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Manisa STR Dinlenme Tesisleri, Çorum Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri, Düzce Kaynaşlı Akabe Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Sivrihisar Nasrettin Hoca Dinlenme Tesisleri, Çorum Sungurlu Ocaklı Dinlenme Tesisleri, Samsun Terme Zorlu Park Dinlenme Tesisleri.

Fındıkkale Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Fındıkkale Turizm ile ilgili yapılan yorumlara baktığımızda çoğunlukla müşterilerin memnun ayrıldıklarını görmekteyiz. Bunun nedeni ise personellerin kibar ve nazik tavırları, otobüslerin temiz ve kaliteli oluşu, şehir içi servisler ve ekonomik bilet fiyatları olmaktadır.