Esadaş Hakkındaki Bilgiler

Esadaş Turizm 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Esadaş Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Esadaş Turizm’i Yakından Tanıyalım 

1983 yılında Erzurum’da kurulan Esadaş Turizm, tam bir başarı hikayesi  ortaya koyarak, aradan geçen sürede yeniliğin ve değişimin adresi olmayı başarmış ve bölgenin en büyük otobüs işletmelerinden birisi haline gelmiştir. Güvenlik, Yenilik ve Süreklilik ilkeleri doğrultusunda bugün 200’dan fazla sayıdaki modern otobüsleriyle, yurdun dört bir yanını birbirine bağlayan bir köprü görevi üstlenmektedir.  

Esadaş Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Esadaş Turizm yaygın bir ulaşım ağına sahiptir. Türkiye’nin hemen her noktasına seferler düzenlemektedir. En çok sefer yapılan şehirler arasında, İstanbul, Ankara, İzmir, Erzurum, Erzincan, Rize, Konya, Sivas, Adana, Mersin, Gaziantep, Eskişehir, Kahramanmaraş, Bursa, Kayseri, Antalya, Çorum, Rize ve Isparta bulunmaktadır. 

Esadaş Turizm ile yapacağınız yolculuklarda,  Erzurum – Erzincan arası 2 saat 30 dakika, Erzincan – Ankara arası 10 saat 30 dakika, Erzurum – Ankara arası 13 saat 30 dakika sürmektedir.  

Esadaş Turizm Neler Sunuyor? 

Esadaş Turizm, her yıl ortalama 2,5 milyon insanımıza, güvenli ve konforlu yolculuk deneyimi sunmaktadır. Hizmet seviyesini her zaman en üst seviyede tutmayı başaran Es Turizm, 2+1 geniş koltuk seçenekleri olan otobüsleri, Non-stop seferleri, size özel koltuk arkası TV ve sınırsız internet erişimi, açık büfe servis ve ikramlar ile kalitenin değişmez markası olmaya devam ediyor. Yolculuklarında Esadaş Card ile yapanlara sağlanan indirim fırsatları da firmanın müşteri memnuniyetine değer verdiğini gösteren hizmetler arasındadır. Esadaş Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Esadaş Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Esadaş Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Esadaş Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Esadaş Turizm Bilet Al 

Esadaş Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Esadaş Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Esadaş Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Esadaş Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Esadaş Refahiye Dinlenme Tesisleri,  Aksaray Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri,  Manisa STR Dinlenme Tesisleri,  Konya Mustafa Atik Dinlenme Tesisleri, Niğde Demireller Başmakçı Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Konya Günaydın Tesisleri, Yozgat Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Düzce Akabe Dinlenme Tesisleri, Çorum Ocaklı Dinlenme Tesisleri, Çorum Irmak Dinlenme Tesisleri, Kahramanmaraş Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri. 

Esadaş Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Esadaş Turizm, müşterilerinin yorumlarına baktığımızda firma hakkında çok pozitif düşünceler paylaştıklarını görmekteyiz. Esadaş Turizm’in güler yüzlü, seçkin ve deneyimli personelinin sunduğu hizmetlerden çok memnun kaldıklarını, otobüslerin temiz ve kaliteli olduğunu, yolcuklarının rahat ve konforlu bir atmosferde gerçekleştiğini belirtmektedirler.