Es Turizm Hakkındaki Bilgiler

Es Turizm 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Es Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Es Turizm’i Yakından Tanıyalım 

1955 yılında Kırıkkale merkezli olarak hizmet vermeye başlayan Es Turizm, zamanla hedeflerini büyüterek, Türkiye çapında hizmet sunabilen bir yapıya kavuşmuş, filosuna kattığı yeni otobüslerle, sektördeki en beğenilen otobüs işletmeleri arasına girmiştir. İnsana yatırımın en iyi yatırım olduğuna inanan firma, personel seçiminde titiz davranarak, kadrosunu kaliteli bir kadrodan oluşturmuştur. Sürekli daha iyiye doğru koşan Es Turizm, müşteri memnuniyetlerine büyük önem vermekte, seyahatlerinizin konforlu, huzurlu şekilde olması için gereken tüm hizmetleri sizlere sağlamaktadır. 

Es Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Es Turizm’in en çok sefer düzenlediği noktalar arasında, Kırıkkale, Ankara, İstanbul, Bolu , Eskişehir, Afyon, İnegöl, İzmir, Antalya, Uşak, Kocaeli, Burdur, Bursa gibi şehirler bulunmaktadır. 

Es Turizm ile yapacağınız yolculuklarınızda, Kırıkkale – Ankara arası 1 saat, Ankara – İstanbul arası 6 saat 30 dakika, Ankara – Antalya arası 8 saat, Kırıkkale – İzmir arası 10 saat sürmektedir. 

Es Turizm Neler Sunuyor? 

Es Turizm ile seyahat etmek, rahatlığı, konforu yaşamak demek. En seçkin personeller ile sizlere hizmet sunan firmanın, teknolojik bir alt yapı ile donanmış otobüslerinde, ihtiyacınız olan koltuk arkası kişisel TV, kablosuz internet erişimi, açık büfe içecek ve atıştırmalık ikramlar ile yolculuğunuz gayet zevkli ve eğlenceli. Es Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Es Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Es Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Es Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Es Turizm Bilet Al 

Es Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden Es Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Es Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Es Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Afyon Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, Bolu Highway Konakoğlu Dinlenme Tesisleri. 

Es Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Es Turizm ile ilgili müşteri yorumlarına bakıldığında, verdiği hizmetin yolcular tarafından beğenildiği ve firmanın tavsiye edilen otobüs şirketleri arasında bulunduğunu görmekteyiz. En beğenilen yönleri ise, müşterilerine içten ve samimi şekilde hizmet sağlayan personellere sahip olması, otobüslerin temizliği, klimaların kalitesi ve otobüs saatlerinin gecikememesidir.