Erektaş Seyahat Hakkındaki Bilgiler

Erektaş Seyahat 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Erektaş Seyahat otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Erektaş Seyahat’i Yakından Tanıyalım 

1987 yılında Tokat merkezli olarak kurulan Erektaş Seyahat, “Önce İnsan” sloganı ile yola çıkarak, yenilik ve değişimleri yakından takip eden, müşterilerinin rahat ve konforlu bir yolculuk yapmaları için gereken tüm donanımı ve altyapıyı hazırlayan bir firma olmuştur. Geniş bir hizmet ağı kuran Erektaş Seyahat, uzman kaptan kadrosu ve personelleri ile, Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Tüm güvenlik standartlarına uygun olan modern araçları ile sizleri, güven içinde sevdiklerinize ulaştırıyor. 

Erektaş Seyahat Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Erektaş Seyahat’in sefer yaptığı noktalar arasında, İstanbul, Ankara, Bolu, Samsun, Sivas, Kocaeli, Amasya, Kırıkkale, Çorum, Tokat, Samsun, Gebze, Taşova, Suluova, Düzce, Osmancık, Merzifon ve Niksar gibi yerler bulunmaktadır. 

Erektaş Seyahat ile yaptığınız yolculuklarda, Erbaa – Samsun arası 2 saat, Amasya – Ankara arası 5 saat, Erbaa – Ankara arası 6 saat, Erbaa – İstanbul arası 11 saat sürmektedir. 

Erektaş Seyahat Neler Sunuyor? 

Erektaş Seyahat, dinamik ve yenilikçi kadrosu ile sizlere unutamayacağınız bir yolculuk imkanı sağlıyor. Bu amaçla her türlü donanıma sahip olan genç Mercedes Travego otobüsleri ile,  koltuk arkası TV, sınırsız internet keyfi sağlıyor. Her biri özel olarak seçilmiş ve yetiştirilmiş olan uzman ve güler yüzlü ekibinin sizlere sunacağı özel ikram servisleri ile yolculuğunuz daha zevkli geçecek. Can güvenliğinize büyük önem veren firmanın otobüslerinde her yolcu için emniyet kemeri bulunmaktadır. Ayrıca kaza sigortası da yapılmaktadır. Otobüslerin belirli bir hız limiti aşmamaları için de gerekli uygulamalar yapılmıştır. Erektaş Konuk Kart hizmetinden faydalanan müşterileri, her seyahatlerinde puan biriktirmekte ve ücretsiz yolculuk etme imkanına sahip olmaktadırlar. Erektaş Seyahat’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Erektaş Seyahat Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Erektaş Seyahat, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Erektaş Seyahat’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Erektaş Seyahat Bilet Al 

Erektaş Seyahat bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden Erektaş Seyahat Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Erektaş Seyahat Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Erektaş Seyahat ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Çorum Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri, Çorum Ocaklı Dinlenme Tesisleri, Bolu Highway Konakoğlu Dinlenme Tesisleri. 

Erektaş Seyahat Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Erektaş Seyahat ile ilgili internet sitelerindeki yorumlar genellikle olumlu yöndedir. Bunun nedeni ise firmanın müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmasıdır. Özellikle personelin ilgili ve güler yüzlü hizmeti, otobüslerin kalitesi ve şehir içi servis imkanları, firmanın beğenilen yönleri arasındadır.