Ercis Sema Hakkındaki Bilgiler

Erciş Sema Turizm 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Erciş Sema Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Erciş Sema Turizm’i Yakından Tanıyalım 

2004 yılında Van’ın Erciş ilçesinde hizmete başlayan Van Erciş Sema Turizm, şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında kalite algısı oluşturmayı başarmış, müşterileri tarafından rağbet gören bir marka haline dönüşmüştür. Sizleri en ekonomik fiyatlarla, sevdiklerinize kavuşturan Erciş Sema Turizm, insana verdiği değerin göstergesi olarak, sizlere yolculuğunuz boyunca en iyi hizmeti sunmanın gayretindedir. Bu kapsamda filosunu sürekli yenilemekte ve Mercedes Travego model lüks, güvenli ve konforlu araçlarıyla yolculuğunuzun rahat ve huzurlu geçmesini sağlıyor. 

Erciş Sema Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Erciş Sema Turizm, İstanbul, Ankara, Gaziantep, Antalya, Elazığ, Diyarbakır, Bitlis, Muş, Erzurum, Mersin, Şanlıurfa, Malatya, Sivas, Erzincan, Fethiye, Alanya, Anamur gibi yerlere seferler düzenlemektedir. 

Erciş Sema Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, Van – Diyarbakır arası 7 saat, Van – Ankara arası 19 saat, İstanbul – Van arası 23 saat sürmektedir. 

Erciş Sema Turizm Neler Sunuyor? 

Erciş Sema Turizm, Deneyimli kaptan şoförleri ve personeliyle, farkını ortaya koyuyor. Otobüslerdeki hız sınırı sabitleyici,  yolcular için emniyet kemerleri ve ferdi sigorta ile sizlerin can güvenliğine verdiği değeri gösteriyor. Koltuk arkası TV, sınırsız internet, size özel aperatifler ve içecekler ile yolculuğunuzun daha güzel geçmesini sağlıyor. Erciş Sema Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Erciş Sema Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Erciş Sema Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Erciş Sema Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Erciş Sema Turizm Bilet Al 

Erciş Sema Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Erciş Sema Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Erciş Sema Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Erciş Sema Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Mersin Erdemli Zirve Dinlenme Tesisleri, Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Erzurum Efendioğlu Dinlenme Tesisleri, Çorum Alışkan Dinlenme Tesisleri, Kırşehir Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri, Şanlıurfa Park Bedesten Dinlenme Tesisleri, Bingöl Yükseller Dinlenme Tesisleri, Sivas Aktaş Dinlenme Tesisleri, Erzincan Refahiye Dadaş Dinlenme Tesisleri, Bolu Abant Özçelik Dinlenme Tesisleri, Bitlis Buzlupınar Dinlenme Tesisleri. 

Erciş Sema Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Firma ile ilgili internet yorumları genel olarak olumludur. Müşterilerine olan güler yüzlü yaklaşımları beğeni toplamaktadır. Otobüslerin temiz ve yeni olması, koltuk arkası tv’lerin arızasız çalışması, şehir içi servis kolaylığı ve bilet fiyatlarının uygun olması diğer beğenilen özellikleridir.