Elazığ Hazar Turizm Hakkındaki Bilgiler

Elazığ Hazar Turizm 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Elazığ Hazar Turizm’i Yakından Tanıyalım 

1967 yılında Elazığ’da kurulan Elazığ Hazar Turizm, “Önce Hizmet”  sloganı ile hizmet ağını gittikçe genişletmiş ve günümüzde Mercedes Travego, Neoplan, Man ve Setra markalı 30 adet genç otobüsü ile yolcu taşımacılığı alanında yüksek standartlarda, kalite hizmet vermektedir. 300’den fazla bilet satış noktası, 750’den fazla çalışanı olan Elazığ Hazar Turizm, geçmişten gelen deneyimi ile daima yenilikçi ve lider bir yaklaşımla uzakları yakın etmeye devam ediyor. 

Elazığ Hazar Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Elazığ Hazar Turizm'in en çok sefer düzenlediği şehirler arasında, başta İstanbul,  Ankara ve İzmir olmak üzere, Kahramanmaraş, Eskişehir,  Kırıkkale, Afyon,  Giresun, Samsun, Adana, Mersin, Balıkesir, Ordu, Bursa, Sivas, Uşak, Kayseri ve Malatya gelmektedir. 

Elazığ Hazar Turizm ile yaptığınız yolculuklarda Elazığ - Kayseri arası 7 saat, Elazığ - Samsun arası 9 saat, Elazığ - Ankara arası 12 saat 30 dakika, Elazığ - İstanbul arası 18 saat sürmektedir.  

Elazığ Hazar Turizm Neler Sunuyor? 

Elazığ Hazar Turizm, yolcu güvenliği konusunda oldukça hassas bir firmadır. Bu anlamda son teknoloji ile üretilmiş otobüslerinde, her koltukta emniyet kemeri bulunmakta ve otobüslerde karlı yollarda kaymasını önleyen fren sistemleri bulunmaktadır. Otobüslerin belirli bir hızın üstüne çıkmasını engelleyen hız sınırlaması bulunmaktadır. En sağlıklı havayı içeriye veren modern klimaları ile sağlıklı şekilde yolculuk etme imkanı sağlamaktadır. Geniş ve rahat koltukları ile yolcuların zahmetsiz şekilde yolculuk etmelerini sağlamaktadır. Elazığ Hazar Turizm, müşterilerini memnun edebilmek için, koltukların arkasında bulunan dokunmatik tv ve sınırsız internet imkanlarına sahiptir. Açık servis ikram servisi ile de göz doldurmaktadır. Elazığ Hazar Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Elazığ Hazar Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Elazığ Hazar Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Elazığ Hazar Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Elazığ Hazar Turizm Bilet Al 

Elazığ Hazar Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden Elazığ Hazar Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Elazığ Hazar Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Elazığ Hazar Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Mavi Kent Dinlenme Tesisleri Kırşehir, STR Dinlenme Tesisleri  Kula, Veli Oğlu Dinlenme Tesisleri Gürün, Öztürkler Dinlenme Tesisleri Bolu Dağı, Asel Dinlenme Tesisleri Aksaray. 

Elazığ Hazar Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Elazığ Hazar Turizm ile ilgili müşteri yorumları incelendiğinde, firmanın oldukça kaliteli hizmet sunduğu ve müşterilerin memnun olduğu anlaşılmaktadır. Özellikle konforlu ve güvenli otobüslere sahip olması, yolcuların kendilerini özel hissettiği bir seyahat deneyimi sunması, personelin içten ve ilgili yaklaşımları, firmanın en beğenilen özelliklerindendir.