Efetur Hakkındaki Bilgiler

Efetur 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Efetur otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Efetur’u Yakından Tanıyalım 

Kocaeli (İzmit) merkezli olarak 1990 yılında Mehmet Sadık Efe tarafından kurulan Efetur, şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında dinamik ve yenilikçi bir yaklaşımla “önce insan”  anlayışı içerisinde modern seyahat işletmeciliğine devam etmektedir. Müşterilerine verdiği değeri her zaman hissettiren Efetur, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile sektörün önde gelen otobüs firmaları arasındaki yerini almıştır. Bünyesinde oluşturduğu Efe Akademi ile, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti verecek personeli yetiştirmektedir. 

Efetur Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Efe Tur'un en çok sefer yaptığı şehirler  arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Bolu, Sakarya, Düzce, Zonguldak, Gebze, Safranbolu, Karamürsel, Karabük, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Manisa, Bartın gelmektedir. 

Efe Tur ile yapacağınız seyahatlerde Ankara - Bartın arası 4 saat, Ankara - Gebze arası 5 saat 30 dakika, Ankara - İstanbul arası 6 saat 30 dakika, İzmir - Sakarya arası 8 saat sürmektedir. 

Efetur Neler Sunuyor? 

Yenilikçi bir anlayışla hizmet veren Efetur, filosunda bulunan genç ve modern otobüsleri, eğitimli ve güler yüzlü personelleri ile sizlere en iyi ulaşım hizmeti vermenin gayretinde olan bir firmadır. Kurumsal bir marka olmanın verdiği kalite olgusunu müşterilerine en iyi şekilde yansıtan Efetur, son derece lüks ve konforlu otobüslerde seyahat etme ayrıcalığını yaşatmaktadır. Uydu tv, sınırsız internet, sıcak-soğuk içecekler, aperatif atıştırmalıklar ile yolculuğunuzun çok daha renkli ve eğlenceli hale geleceğinden emin olabilirsiniz. Efe Tur’un sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Efetur Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Efetur, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Efetur’dan otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Efetur Bilet Al 

Efetur bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden Efetur Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Efetur Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Efetur ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Balıkesir Susurluk Yıldız Dinlenme Tesisleri, Bolu Sertoğlu Dinlenme Tesisleri. 

Efetur Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Müşterilerinden gelen olumlu olumsuz her türlü geri bildirime son derece önem veren ve kendini sürekli geliştiren bir firma olan Efetur, müşterileri tarafından oldukça beğenilen, tavsiye edilen bir otobüs işletmesidir. Yolcuların en çok beğendikleri konular arasında ise, müşterilere sıcak ve ilgili şekilde davranılması,  ikram servisinin güzelliği, otobüslerin gayet konforlu oluşu, şehir içi servis hizmetleri bulunmaktadır.