Doğu Kars Hakkındaki Bilgiler

Doğu Kars Turizm 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Doğu Kars Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Doğu Kars Turizm’i Yakından Tanıyalım 

1983 yılında Kars’ta Mürsel Ekinci tarafından kurulan Doğu Kars Turizm, aradan geçen süre boyunca kendini sürekli yenileyerek her zaman daha iyi hizmet vermenin gayretinde olmuştur. Bölgesinde kurumsal bir marka haline gelmiş olan Doğu Kars Turizm, müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için teknolojiyi yakından takip ederek filosunu yenilemekte ve uzman ve güler yüzlü kadrosu ile seyahatlerinizi daha konforlu ve rahat şekilde yapmanızı sağlamaktadır. 

Doğu Kars Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Doğu Kars Turizm'in en çok sefer düzenlediği şehirler arasında İstanbul, Ankara, Sivas, Kars, Bursa, Amasra, Kırıkkale, Sakarya, Erzurum, Yozgat, Ardahan, Eskişehir, Erzincan, Kocaeli, Amasya bulunmaktadır. 

Doğu Kars ile yapacağınız yolculuklarda, Kars - Erzurum arası 3 saat, Kars - Sivas arası 10 saat 30 dakika, Kars - Ankara arası 18 saat, Kars - İstanbul arası 23 saat sürmektedir. 

Doğu Kars Turizm Neler Sunuyor? 

Doğu Kars Turizm, müşterilerine rahat bir yolculuk imkanı sağlamak için geniş ve rahat koltuklarla yolculuk imkanı sağlamaktadır. Bilet fiyatları yönünden gayet uygun olan Doğu Kars Turizm, tecrübeli şoförleriyle, güler yüzlü personeli ve güvenli otobüsleri ile sizleri evinizin rahatlığında yolculuk fırsatı sağlıyor. Sınırsız internet erişimi ile donatılan otobüslerde, her koltuk arkasında TV mevcuttur. İkram servisi ile kahvenizi yudumlarken en lezzetli aperatiflerin tadına bakabilir ve yolculuğunuzun keyfini sürebilirsiniz. Doğu Kars Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Doğu Kars Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Doğu Kars Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Doğu Kars Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Doğu Kars Turizm Bilet Al 

Doğu Kars Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden Doğu Kars Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Doğu Kars Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Doğu Kars Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Sivas İmranlı Alışkan Dinlenme Tesisleri, Erzurum Efendioğlu Tesisleri, Yozgat Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Tokat Saraçoğlu Dinlenme Tesisleri, Sakarya Efe Park Dinlenme Tesisleri, Çorum Irmak Dinlenme Tesisleri. 

Doğu Kars Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Doğu Kars Turizm ile ilgili yapılan yorumlara baktığımızda firmanın müşterilerine sağladığı hizmetlerden dolayı olumlu yorumlar aldığını görmekteyiz. En çok beğenilen özellikleri arasında, biletlerin uygun fiyatta olması, otobüslerin rahat ve konforlu olması, personelin ilgili ve sıcakkanlı yaklaşımı gelmektedir.