Doğu Karadeniz Hakkındaki Bilgiler

Doğu Karadeniz Seyahat 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Doğu Karadeniz Seyahat otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Doğu Karadeniz Seyahat’i Yakından Tanıyalım 

1968 yılında Karadeniz’in şirin şehri Rize’de faaliyetlerine başlamış olan Doğu Karadeniz Turizm, yolcularına sağladığı mükemmel seyahat imkanı ile adından söz ettiriyor. Karadeniz’in eşsiz doğal güzellikleri içinde, Doğu Karadeniz Seyahat’in huzur dolu  atmosferinde uzun yolculuklarınızın nasıl bu kadar kısa sürdüğüne hayret edeceksiniz. Son teknoloji ile donatılan lüks otobüslerinde sizlere sağlanan hizmetler ile Doğu Karadeniz Seyahat rakiplerinin çok ilerisinde bir hizmet kalitesini sizlerle buluşturuyor. 

Doğu Karadeniz Seyahat Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Doğu Karadeniz Turizm'in en çok sefer yaptığı şehirler  arasında, Ordu, Giresun, Artvin, Antalya, Samsun, Rize, İstanbul, Hopa, Fatsa, Merzifon, Isparta, Ankara, Çarşamba, Ardeşen, Çayeli, Kırıkkale, Çorum gelmektedir. 

Doğu Karadeniz seyahat ile yapacağınız yolculuklarda, Rize - Ankara arası 13 buçuk saat, Ankara - Ordu arası sekiz buçuk saat, Ankara - Ünye arası sekiz buçuk saat, Trabzon - İzmir arası 20 saat 30 dakika sürmektedir. 

Doğu Karadeniz Seyahat Neler Sunuyor? 

Genç ve modern bir otobüs filosu ile Karadeniz Bölgesi’nin en büyük otobüs işletmeleri arasında olan firmanın, eğitimli ve güler yüzlü ekibi sizlere ihtiyacınız olan her an yardımcı olmak için hazır durumdadır. Koltuk arkası TV ile film, dizi izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. İnternette gezinmeniz için her otobüste sınırsız internet imkanı sağlanmaktadır. Yolcuların daha rahat seyahat edebilmeleri için zengin bir ikram servisi sağlanmaktadır. Doğu Karadeniz Seyahat  ile yapacağınız yolculuklar son derece konforlu, rahat ve güvenli geçecek. Doğu Karadeniz Seyahat’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Doğu Karadeniz Seyahat Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Doğu Karadeniz Seyahat, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Doğu Karadeniz Seyahat’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Doğu Karadeniz Seyahat Bilet Al 

Doğu Karadeniz Seyahat bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Doğu Karadeniz Seyahat Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Doğu Karadeniz Seyahat Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Doğu Karadeniz Seyahat ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Afyon SÇ Park Dinlenme Tesisleri, Düzce Kaynaşlı Tursan Dinlenme Tesisleri, Çorum Ocaklı Dinlenme Tesisleri, Çorum Metro Ganita Park Dinlenme Tesisleri, Giresun Kerasus Dinlenme Tesisleri. 

Doğu Karadeniz Seyahat Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Doğu Karadeniz Seyahat hakkında müşteriler tarafından internette yapılan yorumlara baktığımızda gerçekten seyahatlerinden memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. Bunun nedeni olarak, personelin ilgili ve saygılı davranışları, otobüslerin rahat ve konforlu olması, bilet fiyatlarının uygun olması bulunmaktadır.