CSR Seyahat Hakkındaki Bilgiler

CSR Seyahat 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, CSR Seyahat otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

CSR Seyahat’i Yakından Tanıyalım 

2014 yılında Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde Cuma Cisri tarafından kurulan CSR Seyahat, 38 adetlik genç otobüs filosuyla,  bölgenin en kaliteli otobüs işletmeleri arasında yer almaktadır.  Yenilikçi bir anlayışla hizmet veren CSR Seyahat, son teknoloji ile donatılmış otobüslerinde, yolcularına rahat, konforlu ve güvenli bir yolculuk etme imkanı sağlamaktadır. 

CSR Seyahat Hangi Şehirlere Gidiyor? 

CSR seyahat’in en çok sefer düzenlediği şehirler   arasında,  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Hatay, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Muğla, Aksaray, Karabük gibi yerler bulunmaktadır. 

CSR seyahat ile yaptığınız yolculuklarda Hatay - Ankara arası 9 saat, Hatay - İstanbul arası 15 saat, Hatay - İzmir arası 16 saat sürmektedir. 

CSR Seyahat Neler Sunuyor? 

CSR Seyahat, müşteri memnuniyeti ilkesine sıkı sıkıya bağlı olan ve bunu yaptıklarıyla gösteren bir otobüs işletmesidir. Her koltuğun arkasında yer alan LCD TV ile film ve dizi izleme imkanı sağlarken, kablosuz internet erişimi  imkanı ile,   yolcularının seyahatlerini eğlenceli hale getiriyor.  Rahat ve geniş koltuklarda kahvenizi yudumlarken, en güzel müzikleri dinleyebilir ve güler yüzlü personelin size ikram ettiği atıştırmalıklarla yolculuğun tadını çıkartabilirsiniz. CSR Seyahat’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

CSR Seyahat Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan CSR Seyahat, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. CSR Seyahat’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

CSR Seyahat Bilet Al 

CSR Seyahat bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitemiz üzerinden CSR Seyahat Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

CSR Seyahat Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

CSR Seyahat ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Düzce Kaynaşlı Bozbey Dinlenme Tesisleri, Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Bolu Gerede Huzur Dinlenme Tesisleri, Aksaray okurlar Dinlenme Tesisi, Afyon Kirazlıbahçe Dinlenme Tesisleri. 

CSR Seyahat Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Birçok kültüre ev sahipliği yapan Hatay'ın kaliteli otobüs işletmelerinden olan Hatay CSR Seyahat, sıcakkanlı personeliyle yolcularına kendilerini ev ortamında hissedecekleri harika bir yolculuk deneyimi sunmaktadır. Daha önce firmadan hizmet almış olan müşterilerinin internette yaptıkları yorumlara baktığımızda son derece olumlu fikirler paylaştıklarını görmekteyiz. Özellikle personelin ilgi ve alakasından övgüyle bahsetmektedirler. Otobüslerin kaliteli ve temiz olması, bilet fiyatlarının ekonomik olması gibi nedenlerden dolayı CSR Seyahat müşterileri tarafından oldukça tercih edilen bir firmadır.