Çayırağası Hakkındaki Bilgiler

Çayırağası Turizm 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Çayırağası Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Çayırağası Turizm’i Yakından Tanıyalım 

Gaziantep şehrimizde 1944 yılında karayolu yolcu taşımacılığı hizmeti vermek için kurulan Çayırağası, kurulduğundan bugüne kadar geçen sürede, müşterilerini memnun etmek için yüksek bir performans göstermiş ve bunu başarmıştır. Sektörün Öncü otobüs firmalarından olan Çayırağası ilk günkü heyecanıyla yoluna devam etmekte ve birbirinden kaliteli otobüsleri, seçkin personeliyle sizlerin tüm ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektedir. Günümüzde Türkiye'nin birçok noktasına seferler düzenleyen Çayırağası 2+1 koltuklu otobüsleriyle, siz değerli müşterilerine, rahat ve konforlu bir yolculuk imkanı sağlamaktadır.   

Çayırağası Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Çayırağası  tarafından sefer yapılan yerler arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Mersin, Konya, Eskişehir, Bursa, Uşak, Kütahya, Sakarya, Osmaniye gibi şehirler ön planda gelmektedir. 

Çayırağası ile yaptığınız yolculuklarda Kilis - Ankara arası 10 saat, Gaziantep - Ankara arası 10 saat, Antalya - Gaziantep arası 12,5 saat, Gaziantep - İstanbul arası 18 buçuk saat sürmektedir. 

Çayırağası Seyahat Neler Sunuyor? 

Çayırağası Turizm yolcularına teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak hizmet vermektedir.  Otobüslerde yer alan koltuk arkası TV ve sınırsız internet erişimi ile yolcular ister film ve dizi izleyebilir isterlerse internette istedikleri gibi zaman geçirebilirler. Hizmet içi eğitimlerle müşteri ilişkileri alanında en iyi şekilde yetiştirilen personelleriyle,  sizlere unutamayacağınız bir seyahat deneyimi yaşatacak.  Geniş ve rahat koltuk seçenekleriyle konforlu bir yolculuk sizleri bekliyor. Yolcuların güvenliği açısından seyahat sigortası ve otobüslerde hız sınırı uygulanmaktadır.  Çayırağası, şehir içi servis imkanı ile yolculuğunuzun en iyi şekilde tamamlanmasında yardımcı olmaktadır. Çayırağası Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Çayırağası Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Çayırağası Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Çayırağası Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Çayırağası Turizm Bilet Al 

Çayırağası Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden Çayırağası Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Çayırağası Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Çayırağası Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Aksaray Kampüs Dinlenme Tesisleri, Akşehir Kirazlıbahçe Dinlenme Tesisleri, Bolu Köroğlu Park Dinlenme Tesisleri, Seydişehir Günaydın Dinlenme Tesisleri, Kula Yunus Emre Dinlenme Tesisleri, Ereğli Demireller Dinlenme Tesisleri. 

Çayırağası Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Çayırağası hakkında yapılan müşteri yorumları oldukça olumludur. Firmanın otobüslerinin yeni ve temiz oluşu, personellerin ilgi ve alakasını üst düzeyde olması,  mola yerlerinin kalitesi, yapılan ikramların müşterileri memnun etmesi gibi özellikleriyle Çayırağası müşteri memnuniyetini %100 kazanan  otobüs işletmelerinden birisidir.