Çanakkale Truva Hakkındaki Bilgiler

Çanakkale Truva 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Çanakkale Truva Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Çanakkale Truva Turizm’i Yakından Tanıyalım 

Uzun yıllardır karayolu yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren Çanakkale Truva Turizm 1992 yılında yeniden yapılanmaya gitmiş ve şu anki ismine geçerek daha kurumsal bir firma haline gelmiştir. Kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre boyunca her zaman güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş olan firma,  teknolojiyi yakından takip ederek yenilikleri kucaklamış ve müşterilerin daha iyi yolculuk yapabilmeleri için bunları en iyi şekilde değerlendirmiştir. Çanakkale Truva Turizm, bölgenin lider otobüs işletmelerinden birisi olarak hedeflerine ulaşmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. 

Çanakkale Truva Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Çanakkale Truva Turizm’in en çok sefer yaptığı yerler arasında, Çanakkale, İzmir, Ankara, Ayvalık, Edirne, Keşan, Gelibolu, Biga, Bursa, Kırklareli, Tekirdağ, Antalya, Kocaeli, Bandırma, Keşan bulunmaktadır.  

Çanakkale Truva Turizm ile  yaptığınız yolculuklarda Çanakkale - İzmir arası 5 saat 45 dakika, Ayvalık - İzmir arası 2 saat, İzmir - Edirne arası 12 saat sürmektedir. 

Çanakkale Truva Turizm Neler Sunuyor? 

Önce insan felsefesi içerisinde müşterilerine kendilerini özel hissedecekleri bir seyahat imkanı sağlamaya çalışan Çanakkale Truva Turizm, güler yüzlü ve deneyimli personeliyle bunu kolayca başarmaktadır. Deneyimli kaptanları harika bir sürüş keyfi yaşatmaktadır. Yolculuğunuz esnasında sizlere sunulan açık büfe ikramlar,  Film veya dizi izlemeniz için her koltuk arkasında bulunan dokunmatik TV'ler,  bilgisayar veya mobil telefonlarınızdan bağlanabileceğiniz sınırsız internet imkanı, güvenliğiniz açısından otobüslerde uygulanan hız sınırlaması gibi hizmetlerle Çanakkale Truva Turizm müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştiren lider otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Çanakkale Truva Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Çanakkale Truva Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Çanakkale Truva Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Çanakkale Truva Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Çanakkale Truva Turizm Bilet Al 

Çanakkale Truva Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Çanakkale Truva Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Çanakkale Truva Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Çanakkale Truva Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Bilecik Bozüyük Genç Ömür Dinlenme Tesisleri, Balıkesir Ayvalık Ekbir Dinlenme Tesisleri, Tekirdağ Namık Kemal Yaypet Dinlenme Tesisleri. 

Çanakkale Truva Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Çanakkale Truva Turizm hakkında internette yapılan yorumlar incelendiğinde genellikle olumlu ve güzel düşüncelere yer verildiğini görmekteyiz. Müşteriler özellikle personellerin ilgili ve saygılı davranışlarından memnun kaldıklarını, fiyatların uygun, otobüslerin konforlu olduğundan söz etmektedirler.