Best Van Turizm Hakkındaki Bilgiler

Best Van Turizm 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Best Van Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Best Van Turizm’i Yakından Tanıyalım 

1989 yılında Arslan Bayram tarafından Van şehrimizde hizmete başlayan Best Van Turizm, kurulduğundan bugüne kadar geçen sürede yapılan yatırımlarla gittikçe büyümüş,  Türkiye'nin birçok yerine sefer düzenler hale gelmiştir. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmetlerine son yıllarda İran, Gürcistan ve Irak bölgelerine yaptığı yurtdışı seferleri de ekleyerek daha da geniş bir bölgede hizmetlerini arttırarak devam ettirmektedir. Best Van Turizm, kaliteli ve konforlu bir ulaşım imkanı sağlamak için yenilikleri yakından takip etmekte ve  aile ortamı sıcaklığı içindeki personelleriyle yolcularına harika bir yolculuk imkanı sağlamaktadır.  

Best Van Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Best Van Turizm tarafından en çok sefer yapılan şehirler arasında, İstanbul, Ankara, Adana, Ağrı, Afyon, Aksaray, Batman, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kocaeli, Kahramanmaraş, Kayseri, Kars, Konya, Malatya, Mersin, Muş, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Uşak, Batum ve Erbil bulunmaktadır. 

Best Van Turizm ile yaptığınız seyahatlerde, Van - Diyarbakır arası 5,5 saat, Van - Şanlıurfa arası sekiz buçuk saat, Van - Malatya arası 9,5 saat, Van - Gaziantep arası 10 buçuk saat sürmektedir. 

Best Van Turizm Neler Sunuyor? 

Best Van Turizm'i rakiplerinden ayıran en önemli çizgi, personellerinin güler yüzlü ve saygılı yaklaşımlarıdır. Kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğiniz bir  yolculuk deneyimi sunan Best Van Turizm 2+1  koltuk seçenekleriyle geniş ve rahat bir yolculuk imkanı sağlıyor. Koltuklarda bulunan LCD TV ile ister film ve dizi izleyin, isterse en sevdiğiniz müzikleri dinleyin. Telefonlarınızı şarj edebilmeniz için priz yerleri de  bulunmaktadır.  Ayrıca Namaz vakitlerinde Mola verilmektedir. Konuklarına sundukları birbirinden güzel aperatif ikramlar da yolculukları çok daha keyifli bir hale geliyor. Best Van Turizm'in yolcularına sunduğu imkanlardan birisi de Best Card indirim kartıdır. Bu kartı satın alarak hem puan toplayabilir hem de çok uygun fiyatlarda biletinizi satın alabilirsiniz. Best Van Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Best Van Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Best Van Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Best Van Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Best Van Turizm Bilet Al 

Best Van Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Best Van Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Best Van Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Best Van Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Van Başkale Ova Dinlenme Tesisleri, Bingöl Yükseller Dinlenme Tesisleri, Sivas Gölpınar Dinlenme Tesisleri, Bitlis Buzlupınar Dinlenme Tesisleri, Kırşehir Yücesan Dinlenme Tesisleri. 

Best Van Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Doğu Anadolu'nun en güzel şehirlerinden olan Van'ın lider otobüs firmalarından olan Best Van Turizm, sağladığı hizmetlerle yolcuları tarafından olumlu eleştiriler almaktadır. İnternette firma hakkında yazılan yorumlara bakıldığında genellikle memnun kalındığını görmekteyiz.