Ben Turizm Hakkındaki Bilgiler

Ben Turizm 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Ben Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Ben Turizm’i Yakından Tanıyalım 

Ben Turizm, Gaziantep merkezli olarak 1940 yılında Özkeleş Ailesi tarafından faaliyete geçirilmiştir. TSE Yeterlilik belgesine sahip olan firma ulaşım sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ile sürekli kendini yenileyerek,  hizmet kalitesini  ileriye taşımaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak yatırımlar yapan ve hizmet içi eğitimlerle personelinin kalitesini yükselten Ben Turizm, Gaziantep ile Adana başta olmak üzere Türkiye'nin birçok şehrine ulaşım hizmeti sağlamaktadır.  Genç ve modern bir otobüs filosuna sahip olan Ben Turizm,  Mercedes Travego marka otobüsleriyle güvenli ve konforlu yolculuk yapma imkanı sağlıyor.  

Ben Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Ben Turizm'in en çok sefer düzenlediği şehirler arasında, İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Konya, Uşak, Isparta, Kütahya, Denizli, Mersin, Afyon, Aksaray, Muğla, Bolu gelmektedir. 

Ben Turizm ile yapacağınız seyahatlerde Gaziantep - Adana arası 2 buçuk saat, Gaziantep - Mersin arası 4 buçuk saat,  Gaziantep - Ankara arası 10 saat, Gaziantep - İstanbul arası 18,5 saat sürmektedir. 

Ben Turizm Neler Sunuyor? 

Gaziantep'teki en köklü otobüs firmalarından olan Ben Turizm 40'a yakın otobüsüyle siz değerli yolcularını keyifli ve konforlu bir yolculuğa davet ediyor. Seyahatiniz esnasında rahat edebilmeniz için otobüs içinde sınırsız internet imkanı, MP3 müzik, koltuk arkası uydu yayını olan TV, sınırsız açık büfe ikramlar sunulmaktadır. Yolcularının güvenliği açısından belirli bir hız sınırlamasının uygulandığı otobüslerde, deneyimli ve güler yüzlü personelleri ile en rahat şekilde yolculuk yapmanın keyfine varacaksınız.  Ben Turizm'in müşterilerine sağladığı fırsatlardan birisi de Keyif karttır.  Bu kartı satın alarak indirimler elde edebilir,  puanları biriktirerek daha sonraki seyahatlerinizde Ben Turizm den ücretsiz bilet kazanabilirsiniz. Ben Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Ben Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Ben Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Ben Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Ben Turizm Bilet Al 

Ben Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Ben Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Ben Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Ben Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Aksaray Tuana Dinlenme Tesisleri, Akşehir Özkan Dinlenme Tesisleri, Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Bolu Türsan Dinlenme Tesisleri, Dazkırı Kaptan Tesisleri, Beyşehir Atik Tesisleri, Ereğli Vatan Dinlenme Tesisleri, Gazipaşa Gazipaşa Tesisleri, Kumkuyu Zirve Tesisleri, Seydişehir Günaydın Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Dinlenme Tesisleri. 

Ben Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Müşterilerine üstün bir hizmet anlayışı içerisinde yolculuk imkanı sağlayan Ben Turizm,  güler yüzlü personeli ve konforlu seyahat keyfini yaşatan otobüsleriyle Konukları tarafından oldukça beğenilen bir firmadır.  Ben Turizm ile ilgili internetteki yorumlara bakıldığında firmanın müşteriler tarafından Olumlu dönüşler aldığını görmekteyiz.