Balıkesir Uludağ Turizm Hakkındaki Bilgiler

Balıkesir Uludağ Turizm 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Balıkesir Uludağ Turizm’i Yakından Tanıyalım 

Fehmi ŞENGÖRENOĞLU tarafından 1973 yılında kurulan Balıkesir Uludağ Turizm otobüs işletmesi, yenilikçi ve değişime açık bir anlayışla yola çıkmıştır. Özellikle Marmara Bölgesi'nde güvenli ve kaliteli hizmetin öncüsü olan Balıkesir Uludağ Turizm, günümüzde 150 civarındaki otobüsüyle Türkiye'nin birçok noktasına seferler düzenlemektedir.  Yılda iki milyondan fazla insana hizmet veren firma her geçen yıl filosunu ve hizmet ağını genişleterek  müşteri memnuniyetini sağlama noktasında daha fazla çaba sarf etmektedir.  

Balıkesir Uludağ Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Balıkesir Uludağ Turizm'in en çok sefer düzenlediği şehirler arasında, İstanbul, Ankara, Denizli, Manisa, Balıkesir, Aydın, İzmir, Alanya, Antalya, Bursa, Burdur, Isparta, Eskişehir gelmektedir.  

Balıkesir Uludağ Turizm ile yapacağınız yolculuklarda, Balıkesir - İzmir arası 2 saat 45 dakika, Balıkesir - Ankara arası 8 saat sürmektedir. 

Balıkesir Uludağ Turizm Neler Sunuyor? 

Yaptığı yatırımlarla filosunu sürekli yenileyen Balıkesir Uludağ Turizm,  Mercedes Travego,  Setra ve Neoplan gibi hem güvenli hem de konforlu otobüsleriyle yolcularına en ideal yolculuk hizmeti sağlamaktadır. 2+1 koltuk seçenekleriyle daha rahat yolculuk yapmayı sağlamakta,  koltuk arkası TV,  Kablosuz internet erişimi ve açık büfe ikram servisi ile müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Konuklarına karşı güler yüzlü yaklaşan personelleriyle farkını her zaman hissettiren Balıkesir Uludağ Turizm, huzurlu ve rahat bir yolculuk için mutlaka tercih edilmesi gereken bir otobüs firmasıdır. Balıkesir Uludağ Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Balıkesir Uludağ Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Balıkesir Uludağ Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Balıkesir Uludağ Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.  

Balıkesir Uludağ Turizm Bilet Al 

Balıkesir Uludağ Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Balıkesir Uludağ Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Balıkesir Uludağ Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Balıkesir Uludağ Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Afyon Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, Düzce Kaynaşlı Akabe Dinlenme Tesisleri. 

Balıkesir Uludağ Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Genç bir otobüs filosuna sahip olan Balıkesir Uludağ Turizm, yolcularına sunduğu kaliteli hizmetin karşılığında çok olumlu dönüşler almaktadır. İnternet Ortamında yapılan yorumlar incelendiğinde firmanın müşterilerine olan yaklaşımı övülerek, personelin sıcakkanlı şekilde yolcularla ilgilenmeleri beğeni toplamaktadır.