Balıkesir Turizm Hakkındaki Bilgiler

Balıkesir Turizm 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Balıkesir Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Balıkesir Turizm’i Yakından Tanıyalım 

Güray Asar tarafından 2012 yılında Balıkesir'de kurulan bir seyahat İşletmesi olan Balıkesir Turizm,   Marmara ve Ege bölgelerinde pek çok noktaya seferler düzenleyen yenilikçi ve kalite odaklı bir otobüs işletmesidir. Şehirlerarası otobüs taşımacılığında çıtayı yükselten Balıkesir Turizm kalite, güvenlik ve hizmet anlamında rakiplerinin önünde yer almaktadır.  Bu anlamda personeline hizmet içi eğitim programları düzenleyen firma, teknolojiyi de yakından takip ederek daha konforlu bir hizmet sunmanın gayreti içerisindedir. 

Balıkesir Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Balıkesir Turizm otobüs seferleri şu noktalara ağırlıklı olarak yapılmaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Eskişehir, Adana, Samsun, Sakarya, Kayseri, İzmit (Kocaeli), Mersin, Balıkesir, Denizli, Bolu, Edirne, Kütahya, Gaziantep, Isparta, Karabük. 

Balıkesir Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, Balıkesir - İzmir arası 2 saat 45 dakika, Balıkesir - Ankara arası 8 saat sürmektedir. 

Balıkesir Turizm Neler Sunuyor? 

Genç bir otobüs filosuna sahip olan Balıkesir Turizm, Mercedes-benz Travego otobüsleri ile müşterilerine konforlu ve rahat bir ulaşım imkanı sağlıyor. Güvenlik açısından en son teknolojilerle donatılmış olan otobüsler, aynı zamanda yolcuların rahatlığı ve memnuniyeti için her türlü imkanı barındıracak şekilde dizayn edilmiş.  Koltuk arkası TV ile dizi ve film izleyebilir ya da kulaklığınızı takarak müzik dinleyebilirsiniz. Bilgisayar veya akıllı telefonunuzdan sınırsız şekilde internete bağlanabilir ve yolculuğunuzu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.  Balıkesir Turizm tarafından en iyi şekilde eğitilmiş olan personeller, sizlere güler yüzlü bir şekilde en iyi ikramları sunacaklar ve ihtiyacınız olduğunuzda seyahatiniz boyunca size yardımcı olacaklardır. Balıkesir Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Balıkesir Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Balıkesir Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Balıkesir Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine değişmektedir.  

Balıkesir Turizm Bilet Al 

Balıkesir Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden Balıkesir Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

Balıkesir Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Balıkesir Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Sakarya Pamukova Metin Dinlenme Tesisleri, Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Balıkesir Susurluk Yıldız Dinlenme Tesisleri. 

Balıkesir Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

Balıkesir Turizm ile seyahat eden yolcuların yaptıkları yorumlara bakıldığında, firma hakkında genelde olumlu görüşlere yer verildiğini görmekteyiz. Personelin deneyimli olması ve müşterilerinin ihtiyaçlarına güler yüzle cevap vermesi, firma hakkında olumlu bir referans olarak kabul edilmektedir. Ayrıca Bilet fiyatlarının uygun olması da firmanın en beğenilen tarafları arasındadır.