Bafra Seyahat Hakkındaki Bilgiler

Bafra Seyahat 

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Bafra Seyahat otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın! 

Bafra Seyahat’i Yakından Tanıyalım 

Denizin ve ormanın buluştuğu en güzel yerlerden birisi olan Karadeniz Bölgesi'nin Lider otobüs firmalarından olan Bafra Seyahat 1989 yılında Samsun’un  Bafra ilçesinde kurulan ve geçen zaman içinde  filosunu  büyüterek hizmet ağını geliştiren bir işletme olmuştur.  Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojinin sağladığı bütün imkanları değerlendirmiş ve ev ortamı rahatlığında seyahat imkanı sağlayan bir marka olmuştur. Her zaman daha ileriye doğru adım atan bir anlayışla Bafra Seyahat yolculuğuna devam ediyor.  

Bafra Seyahat Hangi Şehirlere Gidiyor? 

Bafra seyahatin sefer düzenlediği yerlerin başında İstanbul, Ordu, Trabzon, Gebze, Havza, Bursa, Samsun, Sakarya, Rize, Ünye, Fatsa, Kocaeli, Çarşamba, Giresun ve Bolu gelmektedir. 

Bafra Seyahat ile yapacağınız yolculuklarda, Samsun - Sinop arası 2,5 saat, Trabzon - Bafra arası beş buçuk saat, Trabzon - Samsun arası 5 saat, Rize - Samsun arası 7 saat, Bursa - Samsun arası 12 buçuk saat, Samsun - İstanbul arası 12 saat sürmektedir. 

Bafra Seyahat Neler Sunuyor? 

Genç bir otobüs filosuna sahip olan Bafra Seyahat,  Mercedes ve Setra model araçlarıyla siz değerli müşterilerine en rahat şekilde yolculuk etme imkanı sağlıyor. 2+1 koltuk seçenekleri, koltuk arkası TV veya kablosuz sınırsız internet imkanı ile yolculuğunuz daha eğlenceli bir hale geliyor. Dilerseniz sevdiğiniz filmleri ve dizileri izleyebilir, en güzel müzikleri dinleyebilirsiniz. Ya da internetim sınırsız dünyasında gezintiye çıkabilirsiniz. Güler yüzlü personeli ile sizlere ne kadar özel olduğunuzu hissettiren Bafra Seyahat açık büfe ikramları ile unutulmaz bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. Bafra Seyahat’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz. 

Bafra Seyahat Bilet Fiyatları Ne Kadar? 

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Bafra Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Bafra Seyahat’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine değişmektedir.  

Bafra Seyahat Bilet Al 

Bafra Seyahat bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden Bafra Seyahat Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz. Bafra Seyahat Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri 

Bafra Seyahat ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır. 

Düzce Kaynaşlı Akabe Dinlenme Tesisleri, Çorum Metro Ganita Park Dinlenme Tesisleri, Giresun Kerasus Dinlenme Tesisleri. 

Bafra Seyahat Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri 

2+1 geniş koltuklarda rahat bir yolculuk imkanı sağlayan Bafra Seyahat ile ilgili olarak müşterileri firma hakkında internet ortamında olumlu görüşlerde bulunmuşlardır.  Firmanın en çok beğenilen özellikleri arasında otobüslerin yeni ve konforlu oluşu,  personelin güler yüzlü ve saygılı davranışları, seyahat sonrasında sağlanan şehir içi servisler gibi olanaklar bulunmaktadır.