Bafra Express Turizm Hakkındaki Bilgiler

Bafra Express Turizm

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Bafra Express Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Bafra Express Turizm’i Yakından Tanıyalım

Bafra Express, karayolu ile yolculuğu tercih eden müşterilerinin, istekleri, beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda çözüm sağlamak ve koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini elde etmek amacıyla 2017 yılında Samsun merkezli olarak faaliyete geçmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve müşterilerinin daha rahat bir yolculuk yapması için yenilikçi ve dinamik bir ekiple hizmet veren Bafra Express çok kısa süre içerisinde tanınmış ve sektörün büyüyen markalarından birisi olmuştur.

Bafra Express Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Bafra Express turizmin en çok sefer yaptığı yerler arasında, Samsun, Bafra, Merzifon, Bursa, Kocaeli, Düzce, Gebze, Silivri, Gölcük, Gerede, Bolu, Sakarya ve İstanbul yer almaktadır.

Bafra Ekspress Turizm ile seyahatlerinizde, Bursa - Sakarya arası 2,5 saat, Samsun - Bursa arası 12,5 saat, İstanbul - Samsun arası 12 saat, Bafra - İstanbul arası 12 saat sürmektedir.

Bafra Express Turizm Neler Sunuyor?

Genç araç filosu sayesinde müşterilerine güvenli ve konforlu seyahatler sunan Bafra ekspres, koltuk arkası TV, kablosuz internet erişimi, sıcak soğuk içecekler ve aperatif ikramlar ile müşterilerini memnun etmeyi başaran firmalardan birisidir. Yolculuğunuzda Karadeniz'in eşsiz doğa harikası manzaralarını izlerken Bafra Express'in size sunduğu konforlu yolculuk keyfini, kahvenizi içerken yaşayabilirsiniz. Şehir içi servis olanağı bulunan firma, yolcularını her türlü kazaya karşı sigortalamakta ve otobüslerinde hız sınırı uygulamaktadır. Bafra Express’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Bafra Express Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Bafra Express Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Bafra Express Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Bafra Express Turizm Bilet Al

Bafra Express Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden Bafra Express Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

 

Bafra Express Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Bafra Express Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Düzce Kaynaşlı Bozbey Dinlenme Tesisleri, Çorum Osmancık Alışkan Dinlenme Tesisleri.

Bafra Express Turizm Müşteri Yorumları ve TavsiyeleriYolcularına konforlu ve güvenli bir hizmet sağlayan Bafra Ekspress Turizm ile ilgili yorumlara bakıldığında, Yolcuların seyahatlerinden memnun kaldıklarını İnternet ortamında değişik yorumlarda bulunarak belirtmektedirler. Özellikle firmanın personellerinin kaliteli hizmeti, otobüslerinin konforlu ve güvenli Olması, şehir içi servis hizmetinin sağlanması gibi hizmetlerden dolayı olumlu görüşlerde bulunmuşlardır.