Astur Kütahya Hakkındaki Bilgiler

Astur Kütahya Turizm

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitesi üzerinden, Astur Kütahya Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Astur Kütahya Turizm’i Yakından Tanıyalım

1960 yılında Kütahya'da hizmete başlayan Kütahya Astur Turizm günümüzde özellikle Ege Bölgesi'nde yolcu taşımacılığı yapan en büyük otobüs şirketleri arasında yer almaktadır. Astur Kütahya Turizm bünyesinde yer alan modern otobüs filosuyla, artık seyahatler son derece konforlu ve rahat. Multimedya sistemleri ile donatılan ve koltuk arkası TV ve sınırsız internet erişimi imkânlarıyla yolcularına mükemmel bir seyahat deneyimi yaşatan Astur Kütahya Turizm, müşteri memnuniyeti açısından yüksek bir başarı elde etmiş durumda. 2+1 ve 2+2 Koltuk düzenine sahip otobüsleriyle ferah bir yolculuk sağlıyor.

Astur Kütahya Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Kütahya Astur Turizm'in en çok sefer düzenlediği şehirler arasında, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere, Antalya, Adana, Bursa, Eskişehir, Sakarya, Bilecik ve Kütahya gelmektedir.

Kütahya Astur Turizm ile Yapacağınız yolculuklarda, Kütahya - Eskişehir arası bir saat, Kütahya - Ankara arası 4,5 saat, Kütahya - İstanbul arası ise 6 saat sürmektedir.

Astur Kütahya Turizm Neler Sunuyor?

Kütahya Astur Turizm, müşterilerini memnun etmek için teknolojiyi yakından takip ederek hem rahat hem de eğlenceli bir yolculuk deneyim sağlıyor. Dokunmatik TV hizmeti ile her yaş grubundan insana keyif alabileceği bir hizmet sunuyor. Mobil telefonlar ve bilgisayarlar için sağladığı sınırsız internet erişimi ise gerçekten büyük kolaylık. Yolcuların istek ve dileklerini her zaman dikkate alan, eleştiri ve şikayetleri önemseyerek müşterilerin beklentilerine yönelik hizmetler sağlayan Kütahya Astur Turizm alanında uzman ve güler yüzlü personeli ile müşteri ilişkilerinde büyük bir başarı yakalamış durumda. Marka algısını yakalamış olan Kütahya Astur Turizm menüsünde bulunan ikramlarla yolcularına en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor. Astur Kütahya Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Astur Kütahya Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Astur Kütahya Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Astur Kütahya Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre arasında değişmektedir.

Astur Kütahya Turizm Bilet Al

Astur Kütahya Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Astur Kütahya Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

 

Astur Kütahya Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Astur Kütahya Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Sakarya Pamukova Metin Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Sivrihisar Nasrettin Hoca Dinlenme Tesisleri.

Astur Kütahya Turizm Müşteri Yorumları ve TavsiyeleriKütahya Astur Turizm, yolcularına sağladığı hizmetlerle adından söz ettiren kaliteli bir otobüs işletmesidir. Bunu internette yapılan yorumlardan da anlamak mümkündür. Müşteriler, personelin ilgi ve alakasından son derece memnun olduklarını, firmanın otobüslerinin gayet kaliteli ve lüks olduğunu belirtmişlerdir.