As Bafra Hakkındaki Bilgiler

As Bafra Turizm

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, As Bafra Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

As Bafra Turizm’i Yakından Tanıyalım

Samsun'un Bafra ilçesinde 1968 yılında Aydoğan Turizm ismiyle hizmete açılan firma, 2010 yılında isim değişikliğine gitmiş ve Yeni As Bafra Turizm olarak hizmet vermeye başlamıştır. Karadeniz Bölgesi'nin en büyük otobüs firmaları arasında yer alan As Bafra Turizm 40'tan fazla sayıda genç ve modern bir otobüs filosuna sahiptir. Türkiye'nin birçok noktasına ulaşım imkanı sağlayan As Bafra Turizm yolcularına konforlu ve güvenli bir yolculuk imkanı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma uzman personeliyle her geçen yıl büyümeye devam etmektedir.

As Bafra Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

As Bafra Turizm'in en çok sefer düzenlediği şehirler arasında, İstanbul - Ankara başta olmak üzere, Yozgat, Samsun, Sinop, Kayseri, Trabzon, İzmir, Rize, Bursa, Şanlıurfa, Çorum ve Gaziantep gelmektedir.

As Bafra Turizm ile seyahatinizde, Bafra - Trabzon arası 5,5 saat, Samsun - Rize arası sekiz buçuk saat, Bafra - Ankara arası 6 saat, Bafra - İstanbul arası 12 saat sürmektedir.

As Bafra Turizm Neler Sunuyor?

Karadeniz insanının sıcakkanlılığını kurumsal kimliğinde yansıtan As Bafra Turizm, kurulduğu zamandan bugüne kadar daima yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren bir marka olmuştur. Bu anlamda teknolojiyi yakından takip ederek en yeni ve modern otobüs filosunu oluşturmuş, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için personeline gerekli eğitimleri vererek Kendini sürekli geliştirmiştir. Otobüslerde yolcuların daha rahat bir şekilde Seyahat edebilmeleri için her şey düşünülmüştür. Rahat ve geniş koltuklarınızda otururken kahvenizi yudumlayabilir, gazetenizi okuyabilir, dokunmatik TV’ler ile dizi ya da film izleyebilir ya da MP3 müzik dinleyebilirsiniz. İnternette gezinmek isteyen Konukları için sınırsız internet erişim imkanı da sağlanmaktadır. Bunun yanında sizlere sunulan ikram servisi ile yolculuğunuz bambaşka bir hale geliyor. Güvenlik açısından otobüsler, belirli bir hızla sabitlenmiş ve tüm yolcular seyahat sigortası kapsamına alınmıştır. As Bafra Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

As Bafra Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan As Bafra Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. As Bafra Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine değişmektedir.

As Bafra Turizm Bilet Al

As Bafra Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden As Bafra Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

As Bafra Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

As Bafra Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Manisa Kula STR Dinlenme Tesisleri, Yozgat Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Düzce Kaynaşlı Akabe Dinlenme Tesisleri, Eskişehir Sivrihisar Nasrettin Hoca Tesisleri, Çorum Ocaklı Dinlenme Tesisleri, Ordu Hüsem Park Dinlenme Tesisleri, Çorum Osmancık Anadolu Dinlenme Tesisleri..

As Bafra Turizm Müşteri Yorumları ve TavsiyeleriKaradeniz'in en kaliteli otobüs işletmeleri arasında yer alan As Bafra Turizm, müşteri Yorumları açısından oldukça beğenilen bir firmadır. Personelin ilgi ve alakasının iyi olması, araçların güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmesi, fiyatlarının uygunluğu, en beğenilen özellikleri arasındadır.