Antalya Toros Hakkındaki Bilgiler

Antalya Toros Turizm

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Antalya Toros Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Antalya Toros Turizm’i Yakından Tanıyalım

Ülkemizde turizmin başkenti olarak kabul edilen Antalya'da 2013 senesinde kurulan Antalya Toros Seyahat, genç ve dinamik kadrosuyla kısa zamanda sektörün Öncü otobüs firmaları arasında kendine yer bulmuştur. Adını Antalya'nın sırtını yasladığı Toros dağlarından alan firma, Yolcularının memnuniyetini, her Her şeyden daha önde tutarak insana verdiği değeri göstermektedir. Filosunda bulunan genç ve modern otobüslerde, teknolojinin sağladığı bütün imkanlar bulunmaktadır. Antalya'nın Turizm kimliğini en iyi şekilde yansıtmak adına konuklarına misafirperver bir şekilde yaklaşan deneyimli bir ekibe sahiptir. Antalya merkez olarak hizmet veren firmanın birçok şehirde şubesi ve satış ofisi bulunmaktadır.

Antalya Toros Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Antalya Toros Turizmin en çok sefer düzenlediği şehirler arasında Antalya, Alanya, İstanbul, Ankara, İzmir, Burdur, Kütahya, Bursa, Isparta, Afyon, Eskişehir, Konya, Aydın, Sakarya ve Kocaeli gelmektedir.

Antalya Toros Turizm ile seyahatinizde, Antalya - Ankara arası 7,5 saat, Antalya - İstanbul arası 12 saat sürmektedir.

Antalya Toros Turizm Neler Sunuyor?

Filosunda bulunan Mercedes-benz Travego otobüslerle sizlere harika bir yolculuk deneyimi sunuyor. Turizmin ülke ekonomisine sağladığı faydanın farkında olan Antalya Toros Turizm, büyük bir hassasiyet içerisinde konuklarına yaklaşarak, onları en iyi şekilde memnun etmenin gayreti içerisinde olmaktadır. Son derece geniş ve rahat koltukları, her türlü uydu yayınını takip edebileceğiniz akıllı TV'ler, internette özgürce gezinme imkanı sağlayan sınırsız internet imkanı, açık büfe servisleriyle sizlere sağlanan lezzetler, güler yüzlü ve deneyimli personeli ile Antalya Toros Turizm her geçen gün hizmet kalitesini daha da ileriye taşıyarak yoluna devam etmektedir. Antalya Toros Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Antalya Toros Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Antalya Toros Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Antalya Toros Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Antalya Toros Turizm Bilet Al

Antalya Toros Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Antalya Toros Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

 

Antalya Toros Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Antalya Toros Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Bilecik Bozüyük Ömür Dinlenme Tesisleri, Afyon Serçepark Tesisleri.

Antalya Toros Turizm Müşteri Yorumları ve TavsiyeleriMüşteri yorumları açısından Antalya Toros Turizm çok beğenilen otobüs işletmeler arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise, yolculuk boyunca personelin müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmesi, otobüslerin gayet lüks ve konforlu olması, şehir içi servis imkanı gibi kolaylıklar sağlamasındandır.